Ostatnio na forum:

Pistolet czy muszka, czyli Janusz Korwin-Mikke na R22!
Wpisany przez Wiślaccy Patrioci   
czwartek, 13 października 2016 20:28

alt20. października zapraszamy do hali TS Wisła.

Janusz Korwin-Mikke, legenda polskiej prawicy, obecnie europoseł w PE z ramienia swojego ugrupowania KORWiN. W przeszłości poseł na Sejm I kadencji oraz kandydat w wyborach prezydenckich

Przez jednych uwielbiany i szanowany, przez innych nielubiany a wręcz znienawidzony i uważany za skandalistę przez swoje bezkompromisowe prawicowe poglądy. Nie ma chyba w Polsce drugiego tak wyrazistego i ekscentrycznego polityka jakim jest Pan Janusz Korwin-Mikke. Można się nie zgadzać z Jego poglądami, ale jedno trzeba Mu oddać, jest wierny swoim konserwatywnym poglądom od początku swojej politycznej działalności. Często swoimi wypowiedziami i celnymi ripostami, doprowadzał swoich oponentów do białej gorączki.

Już w najbliższy czwartek 20 października, w starej hali Wisły, będzie niepowtarzalna okazja by przyjść, posłuchać, podyskutować i zadać pytanie naszemu gościowi. Początek drugiego już wydarzenia w ramach „ Cyklu Spotkań z Prawicą Anty-systemową” organizowanego przez Wiślackich Patriotów i Sekcję Wu o godzinie 20:00.

W ramach spotkania wystąpią: Janusz Korwin-Mikke, Przemysław Wipler, Konrad Berkowicz oraz Agata Banasik.

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców Wisły na spotkanie!

 

P.S. Wydarzenie jest kontynuacją serii spotkań z politykami anty-systemowymi i nie ma na celu promowania Janusza Korwina-Mikke ani jego partii, a zapoznanie się z punktem widzenia polityka nie będącego częścią aktualnego układu sejmowego.

 

Dodaj komentarz

Redakcja SKWK.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie KibiceWisly.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "troling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp.
Kod antysapmowy
Odśwież