Inauguracyjna wygrana!
Wpisany przez Marta
środa, 05 października 2016 21:25

alt

Na inaugurację sezonu 2016/17 koszykarki Wisły Can-Pack Kraków wygrały z drużyną PGE MKK Siedlce 91:72.

Sobotni mecz rozpoczął się od niespodziewanego prowadzenia ekipy z Siedlec 6:0.  Szybko jednak Wiślaczki głównie za sprawą trójki w wykonaniu Małgorzaty Misiuk wyszły na prowadzenie 16:14. Koniec pierwszej kwarty to dominacja krakowskiego teamu, która zakończyła się wynikiem 30:16 dla Białej Gwiazdy. W drugiej odsłonie meczu przewaga Krakowianek wzrosła nawet do dwudziestu punktów, więc na długą przerwę Wiślaczki schodziły prowadząc 52:32.

Druga połowa spotkania była już zdecydowanie bardziej wyrównana. Siedlczanki grając dobrze zarówno w ataku jak i w obronie nie pozwalały Krakowiankom na zbyt wiele. Bardzo dobry mecz rozegrała Hind Ben Abdelkader, która przymierzając zza łuku dopisywała trzy punkty dla naszej drużyny, a Ewelina Kobryn wykorzystując swój wzrost zdobywała punkty spod kosza. Najwięcej punktów dla Wisły Can-Pack zdobyły dziś Hind Ben Abdelkader i Małgorzata Misiuk po 20.

Poprawiony: środa, 05 października 2016 23:12