Ostatnio na forum:

Na początek Siedlce!
Wpisany przez Marta   
piątek, 30 września 2016 19:05

alt

Już w najbliższą sobotę nastąpi inauguracja sezonu 2016/2017, w latach 2016-2019 TBLK będzie ligą kontraktową, w której to grać będzie 12 drużyn (brak spadków do 1 ligi).

 Koszykarki Białej Gwiazdy w pierwszym meczu ligowym podejmować będą zespół PGE MKK Siedlce. Zespół z Siedlec we współpracy z PZKosz utworzył projekt Team Poland Tokyo 2020, w którym grać będą zawodniczki wypożyczone z innych klubów (z możliwością gry w MP U22K) oraz zawodniczki wolne.

Poprzedni sezon Siedlczanki zakończyły na 11 miejscu, a team spod Wawelu trzeci rok z rzędu wywalczył Mistrzostwo Polski. Krakowski zespół także i w tym sezonie będzie bronił zdobytego przed paroma miesiącami trofeum.

Mecz inauguracyjny rozpocznie sie 1 października o godzinie 16 w hali przy ulicy Reymonta 22. Serdecznie zapraszamy! 

Poprawiony: piątek, 30 września 2016 19:12
 

Dodaj komentarz

Redakcja SKWK.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie KibiceWisly.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "troling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp.
Kod antysapmowy
Odśwież