Strona 38 z 38

Re: Pytania do SKWK! [Przyklejony]

PostNapisane: 7 wrz 2016, o 15:19
przez Prokocim Stary
Wiadomo o której bedzie zbiórka na autokar do
Białegostoku ??

Re: Pytania do SKWK! [Przyklejony]

PostNapisane: 8 wrz 2016, o 16:42
przez pit3r
4 października obchodzony jest Światowy Dzień Zwierząt. Z tego co pamiętam w podobnych okolicznościach była już prowadzona zbiórka w Restauracji. Myślę, ze warto kolejny raz pokazać się z dobrej strony. Mecz z Legią jest ostatnim meczem u siebie, przed ów świętem, więc i fantów dla zwierzaków mogłaby być konkretna liczba.

Re: Pytania do SKWK! [Przyklejony]

PostNapisane: 5 paź 2016, o 15:01
przez PAC
Wszyscy widzimy co od jakiegoś czasu wyprawia dziennik i krakowska a już kilka ostatnich dni to typowa nagonka na Wisłę. Wrzucenie przez trzy dni pod rząd tego samego artykułu o Kapce czy dzisiejszy artykuł o Robercie Szymańskim było tego podsumowaniem. Może już czas na jakiś bojkot ? tych dwóch gazet mających tego samego właściciela i w których piszą ci sami dziennikarze więc tak naprawdę to jest jedna zbieranina pismaków niszczących na każdym kroku Wisłę.

Re: Pytania do SKWK! [Przyklejony]

PostNapisane: 24 lis 2016, o 21:58
przez kdpBF
Pytanie do SKWK, kiedy zacznie się zbiórka pluszaków na mikołajki? Czy taka akcja będzie w ogóle miała miejsce, jeśli tak. Można się spodziewać tego na meczu z Arka ?

Re: Pytania do SKWK! [Przyklejony]

PostNapisane: 25 lis 2016, o 14:38
przez Shady

Re: Pytania do SKWK! [Przyklejony]

PostNapisane: 2 gru 2016, o 21:06
przez trzy kolory
Jest szansa, by w akcji 12. Bohater pojawiły się jakieś kibicowskie nagrody? Mam tu na myśli przykładowo plakaty z najlepszymi oprawami (coś w stylu kalendarza UW 2014, oczywiście w większym formacie). Był tu temat z propozycjami gadżetów, padło wtedy sporo fajnych pomysłów, może to jest dobry moment, by je zrealizować? Zostało jeszcze ponad 5 tygodni do końca akcji. Zeszłoroczny projekt był na pewno atrakcyjniejszy w nagrody, głównie ze względu na mecz, i będzie bardzo ciężko dobić do tamtej kwoty. Sam wykupiłem już parę nagród, ale gdyby pojawiły się dodatkowo jakieś specjalne kibicowskie, których nie można nabyć w hali, to z pewnością dokupiłbym coś jeszcze. Myślę, że takich osób byłoby sporo. Teraz jest naprawdę bardzo dobra okazja, tym bardziej że o współpracę z zarządem dużo łatwiej niż kiedyś.

Re: Pytania do SKWK! [Przyklejony]

PostNapisane: 14 gru 2016, o 23:30
przez Tec
Czy są prowadzone jakieś rozmowy z klubem na temat usunięcia pleksi z naszego stadionu? Kiedyś były, temat ucichł. Może teraz się uda?

Re: Pytania do SKWK! [Przyklejony]

PostNapisane: 5 sty 2017, o 16:45
przez TSW ABG
To chyba bardziej zależy od miasta, aczkolwiek fajnie byłoby się tego pozbyc