Ostatnio na forum:

Dudek wracaj do zdrowia!
Wpisany przez Redakcja   
czwartek, 15 grudnia 2016 00:00

alt

Pomagamy kibicowi Ruchu Chorzów.

Kamil, fanatyk Ruchu z Radlina doznał poważnego urazu, kiedy jechał na mecz Wisły by wspierać naszą drużynę. W wyniku tego wypadku jest teraz sparaliżowany. Jedna chwila zmieniła całe jego życie, postawiła pod znakiem zapytania wszystko to, co do tej pory robił. Nie możemy zostawić Kamila samemu sobie, a naszym obowiązkiem jest mu pomóc.

Zanim doszło do feralnego zdarzenia Kamil trenował BJJ. Na macie spędzał większość swojego życia, był zdeterminowany aby osiągnąć cel jakim była kapitalna forma sportowa i zwycięstwa w tej niełatwej dyscyplinie sportu. Treningi były jednym z elementów jego życia, oprócz aktywności sportowej był fanatycznym kibicem Ruchu Chorzów, a swojej drużynie poświęcał niemal każdą wolną chwilę.

alt

Życie Kamila momentalnie zmieniło się o sto osiemdziesiąt stopni. Teraz celem „Dudka” jak nazywają go koledzy z trybun jest powrót do zdrowia, a co za tym idzie do uprawiania sportu. Przed Kamilem daleka droga jednak nie możemy pozwolić aby na tej drodze był sam. Szanse na wyleczenie i powrót do formy istnieją, jednak aby stanął on na własnych nogach potrzebne są pieniądze na leczenie. Dlatego naszym obowiązkiem jest pomóc „Dudkowi”.

alt

Przed meczem z Fenehrbahce Stambuł do akcji pomocy Kamilowi włączyły się mistrzynie Polski koszykarki Białej Gwiazdy, które na rozgrzewkę przedmeczową wyszły w koszulkach „Dudek wracaj do zdrowia”. Na sobotnim meczu derbowym do akcji pomocy "Dudkowi" również przyłączyli się piłkarze Wisły.

Poniżej prezentujemy link do akcji wsparcia dla Kamila:

https://zrzutka.pl/c9aept

Nie bądź obojętny! Pomóż Kamilowi stanąć na nogi! 

Poprawiony: wtorek, 07 lutego 2017 14:40
 

Dodaj komentarz

Redakcja SKWK.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie KibiceWisly.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "troling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp.
Kod antysapmowy
Odśwież