Wisła II nadal niepokonana
Wpisany przez Tomek
czwartek, 01 maja 2014 10:34

alt

Doskonałą passę kontynuują piłkarze rezerw Wisły Kraków, którzy tym razem wygrali w Zakopanem z Porońcem Poronin 2:0.

Wiślacy bardzo szybko ułożyli sobie mecz. Już w 5. minucie pierwszą bramkę zdobył Danijel Klarić. Od tej pory Biała gwiazda mogła się wycofać i wyprowadzać groźne kontry, takie jak ta z 25. minuty, kiedy Tomasz Zając pokonał Marcina Juszczyka.

Dzięki temu zwycięstwu nasza druga drużyna przeskoczyła w tabeli Hutnika i do trzeciej Łysicy Bodzentyn traci 4 punkty. Na prowadzeniu niezmiennie Granat Skarżysko-Kamienna przed Sołą Oświęcim.

Poroniec Poronin– Wisła II Kraków 0:2 (0:2)