Tydzień Satysfakcjonujący Wyjazdowiczów
Wpisany przez SKWK   
poniedziałek, 03 grudnia 2018 23:28

alt

W ciągu pięciu dni kibice Wisły dwukrotnie udali się za swoimi piłkarzami na mecz wyjazdowy. 

Najpierw w poniedziałek 26 listopada fanatycy z Reymonta pojechali do Gdyni. Na stadionie Bałtyku, na którym swoje mecze rozgrywa Arka pojawiło się 130 kibiców.
Na to spotkanie kibice Wisły udali się autami i autokarem. Dla fanów jadących transportem zorganizowanym przez SKWK wyjazd rozpoczął się o godzinie 7:30 pod Starą Halą Wisły przy ulicy Reymonta 22. Po godzinie 8 autokar ruszył w kierunku Pomorza. W Gdyni meldujemy się na około pół godziny przed meczem, a ostatni kibice na sektor weszli chwilę po pierwszym gwizdku. Nasza liczba jak na odległość od Krakowa i termin meczu może być uznana za więcej niż przyzwoitą. W Gdyni wsparli nas kibice Widzewa, którym dziękujemy za przybycie. Po powrocie do Krakowa wielu fanów zdecydowało się zostać pod halą i przywitać piłkarzy Białej Gwiazdy.


Kolejny wyjazd odbył się już w sobotę, kiedy to udaliśmy się do Legnicy. W tym dolnośląskim miesicie graliśmy do tej pory tylko raz w ramach rozgrywek drugiej ligi w sezonie 1994/1995. Z Krakowa wyruszyliśmy pociągiem specjalnym o godzinie 10, aby w Legnicy zameldować się po 15. W związku z wczesnym przyjazdem na stadionie zameldowaliśmy się już na dwie godziny przed meczem. Na sektorze Wisłę wspierało tego dnia 335 osób w tym delegacja kibiców Ruchu Chorzów, którym dziękujemy za wsparcie. Czas, który został nam do początku meczu przeznaczyliśmy na naukę nowej piosenki, która jakże idealnie odnosi się do sytuacji w Naszym Klubie. My z Wisłą będziemy zawsze i nigdy nie wolno nam o tym zapomnieć, ani przestać wierzyć w Białą Gwiazdę. Po meczy piłkarze w dowód uznania dla naszej postawy ofiarują nam swoje koszulki. Powrót na legnicki dworzec (swoją drogą obskurny) umilamy sobie kilkoma bardzo innowacyjnymi przyśpiewkami. W Krakowie meldujemy się przed godziną trzecią na ranem.

W piątek 14 grudnia gramy ostatni w tym roku mecz wyjazdowy w Płocku.

foto. ewcia

 

Dodaj komentarz

Redakcja SKWK.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie KibiceWisly.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "troling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp.
Kod antysapmowy
Odśwież