Trójka do zera
Wpisany przez ewcia   
wtorek, 08 maja 2018 17:34

Długi weekend fani Wisły rozpoczęli w Białymstoku, a zakończyli w Kielcach. 

 

W niedzielne popołudnie na stadionie Korony zjawiło sie 315 kibiców Białej Gwiazdy. Wywiesiliśmy flagę Wisła Sharks, oraz dosyć mocno skupiliśmy się na wspieraniu piłkarzy Białej Gwiazdy. Mimo, że nasz sektor nie był wypełniony po brzegi wiślackie przyśpiewki niosły się po stadionie. Trzeba przyznać, że momentami wszyscy mocno wkręcali się w doping i atmosfera w klatce była świetna. Oby tak było na każdym wyjeździe. Jak to w Kielcach bywa nie brakło także obustronych wymian "uprzejmości". 

Na niezwykle udany wyjazd wpływ miał też wynik meczu. Nasi piłkarze na trudnym dla nas terenie, na którym ostatni raz wygrali w lipcu 2013 roku (5 lat temu!) tym razem pewnie pokonali Kielczan 3-0. Po spotkaniu przez dłuższą chwilę wspólnie z drużyną świętowaliśmy zwycięstwo. Swoje koszulki kibicom rzucili Ondrasek, Wasilewski oraz Brożek, a ten ostatni z wiadomych względów dostał największą owację.

Warto też dodać, że dla jednego z wyjadowiczów był to szczególny wyjazd, szczególny bo setny. Piotrze gratulujemy i życzymy przynajmniej drugiej 100-tki.

Teraz przed nami dwa spotkania przy Reymonta, a 20 maja udamy się na wyjazdowe spotkanie do Zabrza. Informacje dotyczące tego wyjazdu podamy niebawem. 

 

 

 

Dodaj komentarz

Redakcja SKWK.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie KibiceWisly.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "troling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp.
Kod antysapmowy
Odśwież