Wyjazd na Legię!
Wpisany przez SKWK   
sobota, 17 marca 2018 17:46

alt

W niedzielę o godzinie 18:00 zmierzymy się w ligowym klasyku z zespołem Legii Warszawa. 

Informujemy wszystkich kibiców Białej Gwiazdy o zakazie spożywania alkoholu w drodze na mecz. Reprezentujemy Nasz Klub godnie i tak samo mamy prezentować się na sektorze. Co więcej pragniemy przypomnieć wszystkim o kontroli alkomatami, która z pewnością pojawi się jutro przy ulicy Łazienkowskiej. Zapisało się nas naprawdę sporo i wszyscy mamy pojawić się na sektorze, razem wspierać Wisłę w tym jakże ważnym pojedynku z rywalką z Warszawy. Pamiętajcie Bracia, że razem tworzymy Wielką Wisłę!

Jednocześnie przypominamy, że zbiórka na jutrzejszy mecz odbędzie się na Dworcu Głównym o godzinie 10:40. Odjazd pociągu jest przewidziany na godzinę 10:57.
 

 

Dodaj komentarz

Redakcja SKWK.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie KibiceWisly.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "troling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp.
Kod antysapmowy
Odśwież