Wymiana uprzejmości
Wpisany przez SKWK   
niedziela, 15 października 2017 13:04

alt

Relacja z wczorajszego wyjazdu.

Wczoraj kibice Białej Gwiazdy udali się na wyjazd do Wrocławia. W sektorze gości zasiadło nas 350 osób, w tym blisko stuosobowa delegacja kibiców Ruchu Chorzów, a także fani łódzkiego Widzewa.


Na mecz udaliśmy się trzema autokarami, oraz samochodami. Podróż przebiegła bez jakichkolwiek przygód, ostatnie osoby weszły na sektor chwilę po pierwszym gwizdku.
Przez cały mecz prowadziliśmy doping dla naszej drużyny, który od czasu do czasu był urozmaicany wymianą uprzejmości z kibicami zasiadającymi na sąsiednich trybunach.

Zwycięstwo naszych piłkarzy szczególnie nas ucieszyło: raz, że udało się wygrać na Śląsku, dwa, że ich dobra gra we wczorajszym meczu na pewno dobrze wpłynie na morale w szatni przed nadchodzącym klasykiem polskiej ligi.


Po meczu czekamy około czterdziestu minut na wyjście z sektora i udajemy się do Krakowa.


Do zobaczenia na wyjazdowym szlaku!
 

 

Dodaj komentarz

Redakcja SKWK.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie KibiceWisly.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "troling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp.
Kod antysapmowy
Odśwież