Zapisy do Kielc
Wpisany przez SKWK   
środa, 13 września 2017 11:53

alt

Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi szczegółami. 

W najbliższym tygodniu zespół Białej Gwiazdy wystąpi dwukrotnie w Kielcach. Zapisy na obydwa spotkania rozpoczną się jutro.


Cena wyjazdu do Kielc na mecz ligowy, który odbędzie się w sobotę 23 września wynosi 75 złotych (bilet plus przejazd pociągiem specjalnym).
Z kolei na spotkanie 1/8 finału Pucharu Polski (mecz we środę 20 września) organizowany jest transport autokarem. Cena biletu wraz z przejazdem wyniesie 70 złotych. Na ten mecz można zakupić sam bilet w cenie 35 złotych.
Do ceny obydwu wyjazdów wliczono cegiełkę na akcję „Wiślacki Uśmiech.”


Pierwsze trzy terminy zapisów to:
Czwartek 14 września w godzinach 17-19 w Restauracji u Wiślaków
Piątek 15 września w godzinach 17-19 w Restauracji u Wiślaków
Sobota 16 września w godzinach 17:30-19:30 w Restauracji u Wiślaków


Jak zwykle prosimy o przynoszenie danych zapisanych czytelnie na kartkach. Zapisy na obydwa mecze będą prowadzone równolegle.


Zapraszamy na zapisy!
 

 

Dodaj komentarz

Redakcja SKWK.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie KibiceWisly.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "troling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp.
Kod antysapmowy
Odśwież