Podsumowanie rankingu wyjazdowego
Wpisany przez Klimo   
sobota, 03 czerwca 2017 08:14

alt

Sezon wyjazdowy dobiegł końca.

Przez cały okres trwania konkursu Nowa Huta nie dała się wyprzedzić i od początku do końca trzymała się pewnie pierwszego miejsca. W najlepszej piątce znalazły się aż cztery Fan-Cluby. 

Ranking wyjazdowy najlepszej piątki tego sezonu :
1. Nowa Huta 347 osób
2. Bochnia 191 osób
3. Skawina 152 osób
4. Wadowice 127 osób
5. Chrzanów 109 osób

Zaraz za podium znalazły się : Prądnik Biały, Wieliczka, Olkusz, Kurdwanów, Azory. Życzymy powodzenia w przyszłych konkursach i większej mobilizacji, tym samym gratulujemy zwycięzcom i liczymy że nie zawiodą nas następnym razem. Na wszystkich wyjazdach od początku konkursu stawiło się nas około 3500 osób na sektorach gości (nie licząc wyjazdu do Niecieczy) Pierwsza piątka rankingu stanowiła liczbę 926 osób, więc widać ze każdy FC oraz Osiedle ma potencjał, który może wykorzystać i w przyszłym sezonie wyjazdowym. 

 

Dodaj komentarz

Redakcja SKWK.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie KibiceWisly.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "troling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp.
Kod antysapmowy
Odśwież