Wszyscy do Warszawy!
Wpisany przez SKWK   
poniedziałek, 24 kwietnia 2017 11:18

alt

W niedzielę o 18 zagramy mecz z Legią.

Grupa mistrzowska przed nami, a co za tym idzie kolejne ciekawe wyjazdy. Mecz przy Łazienkowskiej już niedzielę!


Na mecz do Warszawy udamy się autokarami. Cena wyjazdu wraz z przejazdem wyniesie 115 złotych. Zapisy odbędą się w Sklepie Reymonta 22 w dniach 25-29 kwietnia (wtorek-sobota) w godzinach 10-18 od wtorku do piątku i 10-14 w sobotę.


Z przyczyn od nas niezależnych nie udało się na ten mecz zorganizować transportu pociągiem specjalnym, dlatego właśnie udajemy się do stolicy transportem autokarowym.


Z okazji tego wyjazdu, jak i pozostałych, które zostały nam do końca sezonu przygotowaliśmy dla Was pewien konkurs, ale więcej szczegółów podamy Wam dzisiaj wieczorem. Będzie ciekawie, uwierzcie!


Do zobaczenia w niedzielę!
 

 

Dodaj komentarz

Redakcja SKWK.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie KibiceWisly.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "troling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp.
Kod antysapmowy
Odśwież