Ostatnio na forum:

Fanatycy na wyprawie
Wpisany przez Klimo   
poniedziałek, 13 marca 2017 20:04

alt

Trzecim wyjazdem w tej rundzie była Warszawa. Wszyscy kibice udali się na niego autokarami.

 

Nasza liczba wynosiła 905 osób ! Cieszy fakt stale rosnącej frekwencji na meczach wyjazdowych. Na tym wyjeździe najliczniejszym Osiedlem/Fan-Clubem okazała się ponownie Nowa Huta !

TOP 5 Osiedli/Fan-Clubów z wyjazdu :
1. Nowa Huta - 86 osób
2. Bochnia - 56 osób
3. Skawina - 52 osób
4. Wadowice - 49 osób
5. Płaszów Stary - 31 osób

Kolejnym wyjazdem w sezonie zasadniczym będzie wyjazd do Niecieczy , dla niektórych Osiedli/Fan-Clubów może być to wyjazd dający im miejsce na podium lub powiększenie przewagi i utrzymanie swojego miejsca. Każdy ma jeszcze szanse znaleźć się na podium, a różnica miedzy trzecim a czwartym miejscem wynosi zaledwie 4 osoby !
 

 
Komentarze   

#1 Swords » 2017-03-14 00:22

Dziwny ten ranking osiedlowy. Dziwne że brana jest pod uwagę Nowa Huta a przecież to jest dzielnica Krakowa a nie osiedle. Przypuszczam że gdyby porównać Podgórze to mieli by dużo większą liczbę no ale cóż...ktoś tu sprytnie to ułożył. W szranki postawił dzielnicę z osiedlami. Bez sensu.
Jezeli chodzi o liczną grupę wyjazdowa to super i oby się zwiększała z meczu na mecz :)

Swords

Dodaj komentarz

Redakcja SKWK.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie KibiceWisly.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "troling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp.
Kod antysapmowy
Odśwież