Ostatnio na forum:

Wyjazdowa wiosna rozpoczęta
Wpisany przez SKWK   
niedziela, 19 lutego 2017 20:23

alt

Relacja z wyjazdy do Wrocławia

 

 

Wczoraj we Wrocławiu pojawiliśmy się w 405 osób. Na sektorze gości wywieszono flagi Wisła Sharks, Skawina, oraz wyjazdówkę Psycho Fans. Przez cały mecz trwały wymiany uprzejmości między naszym sektorem, a trybunami zajmowanymi przez gospodarzy.


Na mecz podróżowaliśmy pięcioma autokarami, a 180 osób udało się do Wrocławia autami. W tej grupie byli kibice Ruchu (35 osób), Polonii Przemyśl (20 osób) i Resovi (35 osób), którym dziękujemy za wsparcie.


405 osób we Wrocławiu to nasz najlepszy wynik w tym sezonie. To ciągle daleko od liczb, w jakich powinniśmy stawiać się na sektorach gości , ale progres jest widoczny gołym okiem. Przed nami wyjazdy do Gliwic i Warszawy, odpowiednio za dwa i trzy tygodnie. Odkładajcie pieniądze, rezerwujcie sobie czas, aby na tych meczach zaprezentować się jak najlepiej. Do zobaczenia na wyjazdowym szlaku!

Pamiętajcie- wyjazd to święta rzecz!
 

 

Dodaj komentarz

Redakcja SKWK.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie KibiceWisly.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "troling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp.
Kod antysapmowy
Odśwież