Ostatnio na forum:

Wierni swojej drużynie obraliśmy kurs na Gdynię
Wpisany przez Redakcja   
sobota, 23 lipca 2016 16:54

alt

Relacja z wczorajszego wyjazdu.

 

Wczorajszy mecz w Gdyni był pierwszym wyjazdem w nowym sezonie. Mimo okresu urlopowo-wakacyjnego na sektorze Białą Gwiazdę wspierało 120 osób.


Sam mecz nie dostarczył zbyt wielu atrakcji kibicowskich. Arka nie zaprezentowała żadnej oprawy, której można się było przecież spodziewać po pięciu latach banicji w pierwszej lidze. Nasz skład ewidentnie nie był nastawiony na zaprezentowanie swoich umiejętności wokalnych za wyjątkiem momentów, w których przypominaliśmy, kto tak naprawdę rządzi w Krakowie. Przez niemal całą drugą połowę trwała wymiana uprzejmości między naszym sektorem, a trybuną obok, na której zasiadło kilku przedstawicieli klubu z gorszej strony Błoń. Stawiali oni w tej dyskusji jakieś śmieszne tezy, ale szybko zostały one obalone, a na końcu zabito ich… śmiechem. Sam fakt umiejętności liczenia na palcach nie oznacza jeszcze zdobycia świata, także polecamy kubeł zimnej wody na rozgrzane głowy.


Na naszym sektorze zawisła jedna flaga, którą była wyjazdówka Wisła Sharks. Wraz z nami wczorajszego wieczoru Wisłę dopingowały dwie osoby z Lechii.


Podróż na mecz jak i z powrotem dla kibiców w autokarach przebiegła w eskorcie tych co zawsze, a auta nie niepokojone przez nikogo przemierzyły cały kraj.

 

 
Komentarze   

#2 scre » 2016-07-30 23:39

A w Gdańsku nikogo, mimo że na Ruchu kilkudziesięciu brawo SKWK. Niech ciemnota wierzy w ideały...

scre

#1 jaro » 2016-07-23 21:17

Inwazja na Gdynię :D

jaro

Dodaj komentarz

Redakcja SKWK.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie KibiceWisly.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "troling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp.
Kod antysapmowy
Odśwież