Relacja Przemyskiego Bractwa z wyjazdu do Lublina
Wpisany przez ewcia   
piątek, 27 maja 2016 09:21

Wyjazd do Lublina za nami, wsparliśmy Polonię w 330 osób, co jak na środek tygodnia jest niezłą liczbą. Relacja Przemyskiego Bractwa z wyjazdu do Lublina. 

Nas na tym wyjezdzie 950 osób w tym Wisła Kraków 330 , Stalówka 200 , Łada Biłgoraj 140 (wielkie dzięki za konkretne wsparcie !). Dużo wcześniej konkretna mobilizacja na mieście, sporo transparentów ,plakatów co dało bardzo dobry efekt jak na środek tygodnia. Z Przemyśla wyruszamy 5 autokarami + auta w bardzo dużej obstawie , na trasie niedaleko Lublina łapiemy się z Ładą która podróżowała 2 autokarami + auta i w takim składzie docieramy pod stadion. Na stadionie bardzo sprawne wejście i zasiadamy w sektorze gości, od 1 minuty zaczynamy konkretny doping w asyście bębna który trwa nawet po zakończonym meczu , około 20 minuty meczu dojeżdza do nas Stalówka a następnie Wisła . Na "płocie" wywieszamy ogólnie 9 flag: "Przemyskie Bractwo" , "Polonia Przemyśl" ,"Osiedle Kmiecie" , "FC Żurawica" , "FC Fredropol" , "Witold Pilecki" , "Wisła Sharks" i 2 flagi Łady Biłgoraj. W czasie 2 połowy prezentujemy oprawę: sektorówkę z namalowanym elmerem z looney tunes w barwach Motoru i 3 duchy stojące obok niego w barwach naszych,Wisły i Stalówki z dopiskiem na płocie "Nie udawaj łowcy jeśli jesteś ofiarą", to wszystko w asyście pirotechniki. Piłkarze niestety przegrywają i walka o utrzymanie rozegra się w 2 ostatnich meczach. 

 

Dodaj komentarz

Redakcja SKWK.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie KibiceWisly.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "troling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp.
Kod antysapmowy
Odśwież