Odense i ich zalecenia przed wyjazdem do Krakowa
Wpisany przez Administrator   
niedziela, 04 września 2011 12:19
Odense BK od 7 września rozpocznie dystrybucję biletów na mecz w Krakowie.
Na oficjalnej stronie naszego rywala pojawiły się informacje i zalecenia dla duńskich kibiców.

Fani Odense bilety muszą zakupić w Danii gdyż nie będą mieli możliwości kupna wejściówek w dniu meczu na stadionie. Sprzedaż potrwa od 7 do 10 września, a przy zapisach obowiązkowo należy podać : imię, nazwisko,oraz nr. paszportu.Cena biletu 120 koron duńskich. 

Wyjazd do Krakowa dla kibiców będzie okazją do zwiedzenia naszego pięknego miasta.  Oficjalna strona zachęca do odwiedzenia przed wyjazdem strony visitKrakow.dk gdzie znaleźć można wiele praktycznych informacji. 

 

Informuje także, że stadion Wisły znajduje się blisko centrum  i zalecene jest spotkanie fanów na Rynku Głównym, jak podkreślają największym w Europie. W informacji znalazło się także pouczenie, że z szacunkiem należy odnosić się do władz lokalnych i narodowych, a podczas spacerów po mieście wykazywać się zdrowym rozsądkiem.  Na przyjazd kibiców oczekuje duński konsul Janusz Kahl, z którym fani mogą się kontaktować za pomocą maila. 

 

Rozpoczęły się także zapisy na zorganizowany przez członków Tigers wyjazd do Krakowa. Wedle planu wyruszą oni do Krakowa w środę 14 września, powrót w piątek 16 września. Cena dla członków Tigers 940 koron duńskich, dla pozostałych kibiców 1170. 

 

Mecz Wisła Kraków - Odense BK rozegrany zostanie 15 września.

 

 

Dodaj komentarz

Redakcja SKWK.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie KibiceWisly.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "troling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp.
Kod antysapmowy
Odśwież