Wyjazdy w Lidze Europejskiej
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 05 września 2011 10:57
Podajemy pierwsze informacje dotyczące wyjazdów w Lidze Europejskiej.
<div style="display:inline"><a href="http://go.idmnet.bbelements.com/please/redirect/466/2/2/2/"><img src="http://go.idmnet.bbelements.com/please/showit/466/2/2/2/?typkodu=img&keywords=" width="300" height="250" style="border-width:0" alt="alt" /></a></div>

 

W dniach 7-8 września w Wiedniu odbędzie się spotkanie przedstawicieli Wisły, FC Twente, Fulham FC oraz Odense BK. Po tym termienie będziemy wiedzieć jaką pulę biletów na poszczególne mecze dostaniemy oraz w jakiej cenie będą wejściówki.

Na wszystkie 3 wyjazdy SKWK zorganizuje transport. Informacje o  transporcie do Holandii podamy w tym tygodniu.

 Bilety do nabycia będa tylko i wyłącznie w Krakowie, nie prowadzimy sprzedaży internetowej, ani nie planujemy rozprowadzania biletów przed stadionem w dniu poszczególnych meczów.

 

Osoby kibicujące Wiśle, a przebywające poza granicami kraju nie muszą osobiście zjawiać się na zapisach. Wejściówki mogą nabywać za pośrednictwem znajomych, którzy przy zapisach obowiązkowo muszą podać wasze dane osobowe oraz uiścić opłatę za bilet.

 

Więcej informacji niebawem.

 

Dodaj komentarz

Redakcja SKWK.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie KibiceWisly.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "troling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp.
Kod antysapmowy
Odśwież