Ostatnio na forum:

Świat według Cyrkovców
Wpisany przez Wiślaccy Patrioci   
piątek, 15 grudnia 2017 23:04

altKrótki komentarz dotyczący środowych popisów Cyrkovców

 

Mistrzowie opraw i kartoniady wzięli się tym razem za historię i pomylili ją z hipostazą. Hipostaza, czyli postrzeganie fikcji jako bytów rzeczywistych, zgubny efekt nadymania sie własnymi wyziewami i wiary we własną propagandę. Umysłowej biedocie z lewej strony Błoń znowu na drodze stanęły fakty - tym gorzej dla nich... Tak samo, jak w chwili oświecenia, gdy z multikulturowego, filosemickiego tworu, który w porozumieniu z austriackim okupantem torpedował inicjatywy Wisły do utworzenia niezależnej polskiej ligi futbolowej, przeobrazili się we własnej jaźni w gorejących polskich patriotów.


By nie zaszczycać bzdur nadmiarem uwagi:
w kwestii formalnej - Gruba jako prezes Wisly nie mógł wydać rozkazu strzelania do górników pamiętnego grudnia '81, bowiem został delegowany na to stanowisko w ... 1985. "Zawodnicy strzelali", kolejny wykwit z psychiatryka przy Kałuży, ktokolwiek widział, ktokolwiek wie? Może pomylili ze swoim zawodnikiem, który mordował - niejakim Węclewiczem, byłym bokserem Cracovii, zabójcą Stanisława Pyjasa? I wreszcie fakt: kibice klaskali - a i owszem - tyle, że kibice Cracovii, ilekroć na ich trybunach pojawił się towarzysz Cyrankiewicz Józef , najdłużej panujący komunistyczny premier PRL, łyse bożyszcze uciśnionych, pasiastych patriotów. Bywało, że na trybunach meldował się w towarzystwie swojego kompana, niekwestiowanego barona peerelowskiego sportu, Włodzimierza Reczka. Symboliczne, że towarzysza Włodzimierza z łysym Józefem (tak na marginesie - Lustgarten, Cyrankiewicz, Fritzl... JG-Jozef Gang?) łączyła nieskrywana miłość do klubu w pasy, funkcjonującego podówczas m. in. pod chwalebną nazwą "Ogniwo".

I na koniec krótkie memento: KIEDY WISŁA ZOMO BIŁA, NIC W KRAKOWIE NIE ZNA(c)ZYŁAŚ.
To, że nie chcesz o tym pamiętać, nie znaczy, że my przestaniemy o tym przypominać.

 
Komentarze   

#4 Kibic z sektora X » 2017-12-16 06:09

1906 % POPARCIA ! ! ! ! ! ! ! !
Niejednokrotnie flagi Wisły były widoczne w stanie wojennym podczas walk ulicznych z zomowcami w Nowej Hucie czy Krakowie .... pasoludki wtedy praktycznie nie istniały .... :twisted:

Kibic z sektora X

#3 Anzu » 2017-12-16 01:36

Chciałbym coś dodać. W maju 1989 w Krakowie przez 3 dni trwały na dużą skalę walki uliczne młodzieży z ZOMO. Zaczęło się od demonstracji pod ruskim konsulatem i obrzucenia monetami konsulatu z hasłem: macie na bilet i wyp...lać do Moskwy. To był deszcz drobniaków. Byłem tam i widziałem. Wśród zgromadzonych były tłumy Wiślaków z klubowymi szalikami. Było bardzo mało kibiców Cracovii, wręcz parę rodzynków. Tacy z nich byli patrioci :|

Anzu

#2 BGBR » 2017-12-15 23:33

Brawo! Sedno! Przypominać tym zaprzanym i wiecznie prześladowanym kutasom PRAWDĘ!

BGBR

#1 TSW FAN » 2017-12-15 23:22

Dobry tekst i jeszcze lepsze hasło na końcu, Proponuje na następnych derbach u siebie wielki trans czy oprawę w owym hasłem. Będzie to miało większy wydźwięk niż napisane w artykule w sieci. Pozdrawiam.

TSW FAN

Dodaj komentarz

Redakcja SKWK.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie KibiceWisly.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "troling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp.
Kod antysapmowy
Odśwież