Sprawy SKWK:

Wieczór Niepodległościowy
Wpisany przez Wiślaccy Patrioci   
poniedziałek, 06 listopada 2017 18:59

Serdecznie zapraszamy na Wieczór Niepodległościowy w Restauracji u Wiślaków.

 

Naszym gościem będzie psycholog, dziennikarz, publicysta Wojciech Sumliński. W latach 1999 i 2006 nominowany do nagrody Press w kategorii dziennikarstwa śledczego, między innymi za materiał o powiązaniach polityków, służb specjalnych i przestępczości zorganizowanej. Do jego najbardziej znanych ksiażek należą: "Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego", "Czego nie powie Masa o polskiej mafii", "ABW nic nie jest tym czym sie wydaje", "Niebezpieczne zwiazki Andrzeja Leppera", "Teresa Trawa Robot", "Kto naprawdę Go zabił" i najnowsza książka "Ksiądz".

Tematem naszego spotkania będzie dyskusja o niepodległosci Polski w zarysie historycznym i współczesnym.

Po wykładzie naszego szanownego prelegenta odbędzie sie otwarta dyskusja, gdzie każdy będzie mógł zadać pytanie. Wstęp wolny.

 

Dodaj komentarz

Redakcja SKWK.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie KibiceWisly.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "troling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp.
Kod antysapmowy
Odśwież