Ostatnio na forum:

WIŚLACKA PACZKA DLA BOHATERA!
Wpisany przez Wiślaccy Patrioci   
czwartek, 23 marca 2017 21:22

altPrzypominamy, że trwa zbiórka produktów żywnościowych i chemicznych w ramach akcji "Wielkanocna Paczka dla Bohatera"

Prosimy wszystkich naszych kibiców o przynoszenie produktów do sklepiku R22 znajdującego się w starej hali Wisły w godzinach jego otwarcia. Finał akcji przewidziany jest na dzień 31 marca, a więc w dniu meczu z Lechem Poznań. Nie bądźcie obojętni, jest wciąż mnóstwo zapomnianych bądź ubogich kombatantów na terenie naszego miasta i województwa, którzy z wielką radością przyjmą świąteczne paczki.

Uwaga!

Wszyscy kibice mieszkający w południowych dzielnicach Krakowa mogą dostarczyć potrzebne produkty w najbliższą i następną niedzielę do Muzeum Spraw Wojskowych znajdującym się pod adresem: Fort 51 1/2 Swoszowice, Kraków, w godzinach od 11:00 do 17:00.

 

Poniżej znajduje się lista potrzebnych produktów:

Produkty żywnościowe z długim terminem przydatności np: herbata, kawa, słodkości, owoce i warzywa w puszkach, konfitury i dżemy, konserwy mięsne i rybne, płatki śniadaniowe, cukier, olej, syropy, witaminy,kasza, ryż, bakalie, gotowe posiłki, soki, makarony, suche wędliny, sery etc...

Artykuły chemiczne i do higieny np: kremy, szampony, płyny do kąpieli, sole do kąpieli, płyny i proszki do prania, żele pod prysznic, pasta do zębów, środki czystości, koce, ręczniki etc...

Zwracamy się też z wielką prośbą o kartki z życzeniami dla naszych Bohaterów, które dołączymy do paczek. Mile widziane własnoręcznie wykonane przez dzieci.

 

Dodaj komentarz

Redakcja SKWK.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie KibiceWisly.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "troling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp.
Kod antysapmowy
Odśwież