Ostatnio na forum:

Dla Nich. Dla Bohaterów
Wpisany przez Wiślaccy Patrioci   
środa, 21 grudnia 2016 23:08

alt

Bożonarodzeniowe dary dla kombatantów.

W środę 21. grudnia w ramach akcji Rodacy-Bohaterom zawieźliśmy świąteczne paczki, które powstały z przyniesionych przez Was produktów, do płk Tadeusza Bieńkowicza. Stąd zostaną rozdysponowane do potrzebujących kombatantów mieszkających w naszym mieście.

Dzięki hojności kibiców Wisły po raz kolejny udało się skompletować kilkadziesiąt kartonów. Ogromne podziękowania dla wszystkich, którzy włączyli się w akcję. Dzięki Wam, bohaterowie walk o wolną Polskę będą mogli w spokoju i godności przeżyć nadchodzące Święta Bożego Narodzenia.

Szczególne podziękowania dla Akademii Ignatianum za pomoc w przygotowaniu paczek oraz dla wiślackich FC, które jak zwykle nie zawiodły i niezwykle aktywnie wsparły naszą akcję.

Cześć i Chwała Bohaterom !

 

 

Dodaj komentarz

Redakcja SKWK.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie KibiceWisly.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "troling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp.
Kod antysapmowy
Odśwież