Katowicki sukces
Wpisany przez TS Wisła   
czwartek, 30 listopada 2017 21:44

alt

W ubiegłą sobotę 25 listopada w Katowicach odbyła się Polska Liga Kickboxingu. Jest to cykliczna impreza organizowana przez Stowarzyszenie Paco Team. W sobotnich zawodach wzięli udział zawodnicy sekcji Trenuj Sporty Walki TS Wisła.

 

 

Białą Gwiazdę tego dnia reprezentowało ośmiu zawodników, których trenerami byli Tomasz Sarara i Norbert Caba. Mateusz Lelonek wygrał swoją walkę w kategorii do 52 kilogramów. Zwycięstwem zakończyły się także walki Łukasza Chmielarza w kategorii do 67 kilogramów, Dawida Bujaka (kategoria do 75 kg.) i Macieja Batora w kategorii do 81 kilogramów. Swoją walkę wygrał także Tomasz Kadula. Janusz Dudek i Piotr Orłowski przegrali swoje pojedynki.


Uzyskane w sobotę wyniki pozwoliły Wiśle wygrać katowicką ligę. Nasz sukces był bezdyskusyjny, a Biała Gwiazda po niemal czterech latach istnienia sekcji sportów walki ugruntowuje swoją pozycję na krajowej arenie.


Trenuj Sporty Walki!

 

Dodaj komentarz

Redakcja SKWK.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie KibiceWisly.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "troling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp.
Kod antysapmowy
Odśwież