Wraca fuTSal!
Wpisany przez ewcia   
czwartek, 07 grudnia 2017 11:32

 

Już w ten weekend w hali Wisły odbędą się eliminacje Pucharu Polski w futsalu na szczeblu okręgowym. 

 

Jedną z drużyn którą ujrzymy na parkiecie będzie zespół Białej Gwiazdy złożony z trenerów Akademii . Początek zmagań 10 grudnia o godz. 9.35.

W niedzielę odbędą się rozgrywki grupowe, zespoły rywalizować będą w dwóch grupach (A i B) po trzy zespoły, do finału awansują po dwie drużyny. Mecze trwać będą po 15 minut z zatrzymywanym zegarem. Faza finałowa zaplanowana jest na 17 grudnia.

Na parkiecie 10 grudnia w szranki staną :

Grupa A

Wisła Kraków

Promyk Bolęcin

Polska Akademia Piłki Nożnej

 

Grupa B

KU AZS UEK

Rzezawa Team

Hutnik Kraków

 

Pierwsze starcie już o 9.35 między Wisłą Kraków a Promykiem Bolęcin. 

 

 

W skład drużyny Wisły Kraków  wejdą m.in. Mariusz Jop, trzykrotny mistrz Polski z Wisłą i 27-krotny reprezentant kraju; Maciej Musiał, były zawodnik Krakbet Kraków, z którym wywalczył awans do futsalowej ekstraklasy; Mateusz Stolarski, młodzieżowy reprezentant Polski w futsalu, Siergiej Michajlow, mistrz Białorusi w 2001 roku z Belshina Bobruisk czy Marcin Pluta; były kapitan drugoligowej Garbarni Kraków, obecnie podstawowy obrońca Unii Oświęcim.

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Redakcja SKWK.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie KibiceWisly.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "troling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp.
Kod antysapmowy
Odśwież