Pokonujemy BLMA
Wpisany przez Marta
czwartek, 25 stycznia 2018 00:00

alt

Zawodniczki krakowskiej Wisły w wyjazdowym spotkaniu pokonały francuskie Basket Lattes Montpellier 85:57.

Najwięcej punktów dla drużyny przyjezdnych zdobyły Cheyenne Parker oraz Giedre Labuckiene - 15, a także Leonor Rodriguez - 13 oraz Katarzyna Suknarowska - 12. Krakowianki bardzo dobrze rozpoczęły środowy mecz z minuty na minutę powiększając swoją przewagę, w taki o to sposób wynik po pierwszej kwarcie brzmiał 27:16. Kolejna odsłona spotkania to w dalszy ciągu podwyższanie prowadzenia przez Wiślaczki, tak więc po 20min meczu krakowski team wygrywał różnicą 20pkt (53:33).

Przed ostatnią kwartą euroligowej potyczki skuteczność naszej drużyny nieco spadła, lecz mimo tego nadal utrzymywały wcześniej wypracowaną przewagę, tak więc trzecia ćwiartka spotkania została wygrana przez Krakowianki 11:7. Po 40min świetnego meczu Wicemistrzynie Polski odniosły zwycięstwo nad zespołem z Montpellier. Basket Lattes Montpellier Agglomération – Wisła CANPACK Kraków 57-85 (16-27, 17-26, 7-11, 17-21) Wisła CANPACK Kraków: Cheyenne Parker 15, Giedre Labuckiene 15, Leonor Rodriguez 13, Katarzyna Suknarowska-Kaczor 12, Farhyia Abdi 8, Tamara Radocaj 7, Sonja Greinacher 7, Maurita Reid 6, Magdalena Ziętara 2.

Poprawiony: niedziela, 28 stycznia 2018 11:33