Gramy z Widzewem!
Wpisany przez Marta   
sobota, 13 stycznia 2018 16:19

alt

Ze Schio do Łodzi.

 

Kolejnym przeciwnikiem naszej drużyny w rundzie rewanżowej Energa Basket Ligi Kobiet jest zespół Cosinus Widzew Łódź, który to po 14 kolejkach zajmuje ostatnie 13. miejsce w tabeli, dla przypomnienia Wisła po grudniowym zwycięstwie nad bydgoskim Artego lideruje ligowym rozgrywkom. Pierwsze spotkanie pomiędzy obydwoma zespołami zakończyło się bardzo wysoką wygraną Krakowianek, bo aż 92:43. Wtedy to najlepiej spisała się grająca z numerem 32 - Cheyenne Parker zdobywczyni 22pkt, w ekipie gości najwięcej punktów na swoim koncie uzbierała Daria Zawidna - 13pkt.

Łodzianki ostatnie spotkanie rozegrały w Bydgoszczy z miejscowym Artego, z którym przegrały 59:75 , Wiślaczki natomiast podejmowały we własnej hali PGE MKK Siedlce i po dość emocjonującym meczu zwyciężyły 74:66. Liderkami łódzkiego teamu są Kathleen Scheer rzucająca średnio 13,6pkt/mecz, a także Roksana Schmidt zdobywająca około 11pkt/mecz, Wisła może się pochwalić niesamowitą Leonor Rodriguez, która uzyskuje średnio 17pkt/mecz. 

 

Dodaj komentarz

Redakcja SKWK.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie KibiceWisly.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "troling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp.
Kod antysapmowy
Odśwież