Ostatnio na forum:

Przegrana w Stambule
Wpisany przez ewcia
czwartek, 07 grudnia 2017 02:07

Koszykarki Białej Gwiazdy uległy w Stambule miejscowej drużynie Fenerbahce SK 87-78.

Wiślaczki do pojedynku przystąpiły osłabione, gdyż z powodu choroby na parkiecie nie mogliśmy ujrzeć Magdaleny Ziętary. Decydująca okazała się pierwsza kwarta w której gospodynie wygrały 7 punktami. Druga kwarta była już bardzo wyrównana, jednak także przegrana przez nasze zawodniczki, jednak już tylko 1 punktem (23-22). Krakowianki walczyły o zmniejszenie przewagi punktowej rywalek i wygrały trzecia odsłone meczu 17 - 13. W ostatnim kwarcie znów lepsze były zawodniczki Fenerbahce (30-25) i zanotowały piąte zwycięstwo w tegorocznych rozgrywkach.

Najlepszą zawodniczką Wisły okazała się ponownie Rodriguez zdobywając 26 punktów i notując 6 zbiórek.

W zespole rywalek na parkiecie wystąpiła znana z gry przy Reymonta Ana Dabović.

W najbliższy weekend Wiślaczki pauzują w rozgrywkach ligowych, a ponownie w akcji ujrzymy je 13 grudnia o godz. 17.30 w hali Wisły gdzie zmierzą się z rosyjskim zespołem UMMC Jekaterynburg.