Rodriguez show!
Wpisany przez Marta   
niedziela, 05 listopada 2017 00:17

W meczu 8. kolejki Basket Ligi Kobiet koszykarki Wisły CANPACK Kraków pomimo osłabień kadrowych spowodowanych kontuzjami pokonały na własnym terenie zespół Pszczółki Polski Cukier KU AZS UMCS Lublin 75:66!

Najskuteczniejszą zawodniczką w ekipie Białej Gwiazdy była dziś Leonor Rodriguez zdobywczyni aż 27pkt (6x3). Fenomenalnie spisała się także Maurita Reid, która zapisała na swoim koncie triple-double (10pkt, 14zb i 11as). Pierwsze dwie kwarty spotkania były niezwykle wyrównane, lecz na przerwę Wiślaczki schodziły przy prowadzeniu 41:35. W trzeciej ćwiartce meczu po celnej akcji w wykonaniu Giedre Labuckiene Wisła prowadziła już 11pkt (54:43), w dalszej części spotkania przewaga Krakowianek wzrosła o 2pkt i osiągnęła wynik 61:48. Ostatnie 10min meczu było już nieco spokojniejsze w wykonaniu krakowskiego teamu i tym samym dzięki dużej przewadze w skuteczności (51% - 31%) Wisła odniosła kolejne ligowe zwycięstwo.

 

Poprawiony: niedziela, 05 listopada 2017 00:19
 

Dodaj komentarz

Redakcja SKWK.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie KibiceWisly.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "troling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp.
Kod antysapmowy
Odśwież