Blisko niespodzianki w Salamance!
Wpisany przez Marta
czwartek, 26 października 2017 13:05

alt

Po niezwykle wyrównanym meczu koszykarki Wisły Can-Pack Kraków musiały uznać wyższość zawodniczek z Hiszpanii 57:62.

Po niezwykle wyrównanym meczu koszykarki Wisły Can-Pack Kraków musiały uznać wyższość zawodniczek z Hiszpanii 57:62. W ekipie Wisły najwiecej punktów uzbierała Leonor Rodriguez 15pkt, natomiast w zespole z Salamanki Adaora Elonu 13pkt. Wiślaczki od początku spotkania grały niezwykle skutecznie, szybko wyszły na prowadzenie, którego nie oddawały. Głównie dzięki Maurita Reid i Leonor Rodriguez Krakowianki schodziły na przerwę pomiędzy kwartami przy 8pkt prowadzeniu (39:31).

W drugiej części meczu Hiszpanki robiły wszystko by zmniejszyć dystans dzielący je do Wisły, lecz to Wiślaczki w dalszym ciągu były na prowadzeniu. Celna trójka Sylvii Dominguez, a także trafienia z linii rzutów wolnych Angelica Robinson pozbawiły Wisłę szans na zwycięstwo.