Cenna wygrana w Polkowicach
Wpisany przez Marta   
poniedziałek, 16 października 2017 00:00

alt

W 5 kolejce Basket Ligi Kobiet koszykarki krakowskiej Wisły w meczu wyjazdowym pokonały drużynę CCC Polkowice 80:67, najskuteczniejszą zawodniczką była Leonor Rodriguez zdobywyczyni 26pkt.

Od początku spotkania Krakowianki narzuciły swoje tempo gry, co było widać już po 10min, gdy prowadziły 23:13, w drugiej partii meczu grając nadal na bardzo dobrej skuteczności (przy słabo prezentujących się gospodyniach) powiększały swoją przewagę. Po trafieniu Leonor Rodriguez zza linii 6,75m Wiślaczki wygrywały już 34:23, jednakże w końcówce pierwszej połowy w ekipie Pomarańczowych akcją 2+1 popisała się Holmes i tym samym zmniejszyła dystans do 6pkt (30:36).

W trzeciej kwarcie Polkowiczanki robiły co mogły by tylko jeszcze bardziej zbliżyć się do prowadzącej Wisły, lecz Wiślaczki raz za razem dziurawiły kosz po stronie swoich przeciwniczek. Kolejna trójka w wykonaniu Rodriguez dała już pewność, iż Krakowianki wywiozą cenną wygraną z tego dość trudnego terenu. Świetna postawa Leonor Rodriguez, a także znakomita gra zespołowa przyczyniły się do wygranej w tym spotkaniu.
  

 

Dodaj komentarz

Redakcja SKWK.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie KibiceWisly.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "troling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp.
Kod antysapmowy
Odśwież