Ostatnio na forum:

Gramy w Toruniu!
Wpisany przez Marta   
środa, 04 października 2017 15:44

alt

Po bardzo wysokim zwycięstwie nad łódzkim Widzewem przyszła pora na mecz wyjazdowy, w trzeciej kolejce Basket Ligi Kobiet zawodniczki krakowskiej Wisły zmierzą się z Energą Toruń. 

Torunianki poprzednie spotkanie rozegrały w Bydgoszczy z miejscowym Artego, lecz ten mecz z pewnością nie mogą zaliczyć do udanych, po trudnych 40min schodziły z parkietu pokonane różnicą aż 30pkt (64:94).

W toruńskiej ekipie także zaszło sporo zmian, w tym sezonie doszły takie zawodniczki jak Agnieszka Skobel, Katarzyna Maliszewska, Lauren Mansfield, Monika Grigalaukyte, Dalia Belickaite, którą w wyniku poważnej kontuzji (zerwane więzadła) musiała zastąpić Katarzyna Suknarowska-Kaczor, oraz Miriam Uro-Nilie i Rita Rasheed. Liderką w zespole Energi Toruń jest grająca z numerem 11 - Agnieszka Skobel, natomiast w ekipie z Krakowa - Cheyenne Parker.

 

Dodaj komentarz

Redakcja SKWK.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie KibiceWisly.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "troling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp.
Kod antysapmowy
Odśwież