Ostatnio na forum:

Na początek Siedlce!
Wpisany przez Marta   
sobota, 23 września 2017 22:22

alt

24 września o godzinie 17 w pierwszym meczu nowego sezonu zawodniczki Białej Gwiazdy zmierzą się na wyjeździe z drużyną PGE MKK Siedlce.

W poprzednim sezonie Siedlczanki zajęły 10 miejsce, Krakowianki natomiast po dotarciu do finału, w którym to zmierzyły się ze Ślęzą Wrocław i doprowadzeniu do 5 meczu (przegranego 53:80) uzyskały tytuł Wicemistrza Polski. Od poprzedniego sezonu nastąpiło wiele zmian w kadrze teamu z Krakowa, rolę trenera przejął Krzysztof Szewczyk prowadzący wcześniej zespół Pszczółki AZS UMCS Lublin, pomocnikiem szkoleniowca w dalszym ciągu będzie Hiszpan - Jordi Aragones.

Zmiany również nie ominęły samego zespołu, który przeszedł drastyczną rewolucję personalną, z poprzedniej ekipy została jedynie nowa Kapitan Wisły - Magdalena Ziętara, w składzie krakowskiego teamu znalazły się takie koszykarki jak: Jelena Antić, Sonja Greinacher, Giedre Labuckiene, Dominika Miłoszewska, Klaudia Niedźwiedzka, Dominika Owczarzak, Maurita Reid, Leonor Rodriguez, Cheyenne Parker, a także młode Julia Natkaniec i Aleksandra Klimas. W szeregach naszych przeciwniczek także nie zabrakło zmian, do teamu z Siedlec doszły następujące zawodniczki: Tatiana Haiv, Anna Stafiuk, Wiktoria Kondus, Samantha Lapszynski, Agata Stępień oraz Katarzyna Artych w nadchodzącym sezonie Siedlczanki nadal będą prowadzone przez trenera Teodora Mollova.

 

Dodaj komentarz

Redakcja SKWK.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie KibiceWisly.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "troling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp.
Kod antysapmowy
Odśwież