Ostatnio na forum:

Turniej przedsezonowy
Wpisany przez Marta   
czwartek, 07 września 2017 15:25

alt

Czas na pierwszy przedsezonowy Turniej!

 

Już w piątek 8 września w hali przy Reymonta 22 rozpocznie się Międzynarodowy Turniej o Puchar Prezesa Can-Pack, zawody te potrwają do niedzieli.

W turnieju tym zagra łącznie sześć drużyn zarówno krajowych jak i zagranicznych. Prócz koszykarek krakowskiej Wisły w owych zawodach zagrają takie zespoły jak Basket 90 Gdynia, Artego Bydgoszcz, Pszczółka Polski-Cukier AZS UMCS Lublin, a także Good Angels Košice oraz Mestský basketbalový klub Ružomberok. W ciągu trzech dni kibice będą mogli oglądnąć w sumie aż 9 spotkań! Na piątek i sobotę zaplanowano rywalizację w dwóch grupach (Wisła została przydzielona do grupy A razem z Basketem 90 Gdynia i Good Angels Košice) natomiast ostatni dzień to walka o miejsca 1-5.

Przypominamy iż wstęp na wszystkie mecze jest darmowy. Serdecznie zapraszamy do przyjścia na turniej!

 

Dodaj komentarz

Redakcja SKWK.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie KibiceWisly.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "troling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp.
Kod antysapmowy
Odśwież