Ostatnio na forum:

Porażka ze Ślęzą
Wpisany przez Marta   
niedziela, 08 stycznia 2017 00:00

alt

Grające w osłabieniu spowodowanym kontuzjami trzech zawodniczek Małgorzaty Misiuk, Claudii Pop oraz Magdaleny Ziętary koszykarki krakowskiej Wisły w hicie kolejki uległy wrocławskiej Ślęzie 55:71.

Trzeba przyznać, iż w meczu tym Mistrzynie Polski nie miały wiele do powiedzenia, Wrocławianki głównie za sprawą świetnie dysponowanej Agnieszki Kaczmarczyk w połowie pierwszej kwarty objęły prowadzenie. W drugiej odsłonie spotkania po rzucie z dystansu w wykonaniu Agnieszki Kaczmarczyk Ślęza tylko powiększyła swój dorobek punktowy, który wynosił już 16pkt (40:24)! Z minuty na minutę strata dzielącą Wisłę do zespołu gości coraz bardziej rosła, by w 23 minucie wynieść 22pkt (51:29).

Trzecia ćwiartka meczu nie zmieniła nic w grze naszej drużyny, w dalszym ciągu znacznie bardziej widoczna na parkiecie była Ślęza, która dzięki swojej skuteczności zarówno w ataku jak i w obronie wygrywała 27pkt (64:37!). W ostatnich 10 minutach sobotniego hitu Krakowianki już tylko starały się odrobić choć część strat, by uniknąć całkowitej kompromitacji i ostatecznie 11pkt udało się im odrobić, lecz i tak przegrana 16pkt na własnym boisku daje wiele do myślenia. Najwięcej punktów w ekipie Białej Gwiazdy zanotowały Ewelina Kobryn - 13pkt, Vanessa Gidden - 12pkt oraz Meighan Simmons, która dołożyla 11pkt.

Poprawiony: wtorek, 10 stycznia 2017 15:47
 

Dodaj komentarz

Redakcja SKWK.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie KibiceWisly.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "troling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp.
Kod antysapmowy
Odśwież