Ostatnio na forum:

Euroligowa porażka
Wpisany przez Marta   
piątek, 06 stycznia 2017 19:05

alt

W siódmej kolejce Euroligi Kobiet koszykarki Wisły Can-Pack Kraków przegrały na wyjeździe z francuskim BLMA Montpellier 68:74. 

Wiślaczki jedynie w początkowych minutach spotkania prowadziły z Francuskami, po trafieniach Eweliny Kobryn, Meighan Simmons oraz Ziomary Morrison wygrywały 5pkt (7:2). Niestety z każdą kolejną chwilą ich przewaga topniała, a mecz wyraźnie przebiegał pod dyktando gospodyń, po rzucie Michel drużyna z Montpellier wygrywała już różnicą 12pkt (35:23). Jednakże w ostatniej ćwiartce spotkania zryw w wykonaniu zespołu Białej Gwiazdy skutkował odrobieniem sporej części strat co zasiało niepokój w szeregach Francuzek.

Ambitnie walczącym Krakowiankom udało się zdobyć sześć punktów z rzędu przez co zbliżyły się na 5pkt (58:63) do zespołu gospodarzy. Gdyby nie fakt,iż w dwóch kolejnych akcjach swoje rzuty przestrzeliły Meighan Simmons oraz Ewelina Kobryn to Wisła mogła pokusić się o ponowne prowadzenie. Tóż pod koniec spotkania Wiślaczki postarały się o jeszcze jeden zryw, i dzięki celnym rzutom wolnym w wykonaniu Eweliny Kobryn oraz Meighan Simmons przegrywały tylko 4pkt to Montpellier nie dało już sobie wyrwać cennej wygranej. W odniesieniu wyjazdowego zwycięstwa nie pomogło nawet 19pkt i 9zb Eweliny Kobryn oraz 19pkt, które dorzuciła Meighan Simmons.

 

Dodaj komentarz

Redakcja SKWK.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie KibiceWisly.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "troling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp.
Kod antysapmowy
Odśwież