Ostatnio na forum:

Następny przystanek Praga!
Wpisany przez Marta   
poniedziałek, 31 października 2016 22:18

Przed zawodniczkami Wisły Can-Pack kolejne spotkanie w ramach rozgrywek Euroligowych, tym razem nasze koszykarki pojadą do Pragi, by tam 2 listopada o godzinie 19 zmierzyć się z zespołem ZVVZ USK.

Praga w poprzednim sezonie Euroligowym dotarła do Final Four gdzie w meczu o 3. miejsce przegrała z tureckim Fenerbahce 73:69. Prażki z 16pkt (8 zwycięstw, brak porażek) obecnie liderują czeskim rozgrywkom, wyróżniającymi się zawodniczkami w ekipie z Czech są Candice Dupree, Marta Xargay, Laia Palau i Sonja Petrović. Obydwie drużyny inauguracyjne mecze mają już za sobą. Wiślaczki zagrały w TAURON Arenie przy ponad 11tyś publiczności i pomimo bardzo dobrej gry przegrały z rosyjskim Dynamem Kursk 61:67, najlepszymi zawodniczkami w ekipie Białej Gwiazdy były Meighan Simmons zdobywczyni 17pkt oraz Ewelina Kobryn i Hind Ben Abdelkader, które dołożyły po 11pkt.

Team z Pragi tegoroczne zmagania w Europie rozpoczął od zdeklasowania na wyjeździe węgierskiej drużyny CMB CARGO Uni Gyor 90:51, najwięcej punktów zdobyły Marta Xargay - 18pkt, Sonja Petrović double double - 16pkt i 13zb oraz Alena Hanusova - 15pkt.

 

Dodaj komentarz

Redakcja SKWK.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie KibiceWisly.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "troling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp.
Kod antysapmowy
Odśwież