Ostatnio na forum:

We Wrocławiu ze Ślęzą!
Wpisany przez Marta   
piątek, 14 października 2016 20:15

alt

Przed nami pierwszy mecz wyjazdowy w nowym sezonie, we Wrocławiu zawodniczki krakowskiej Wisły zmierzą się z drużyną Ślęzy. 

Spotkanie to odbędzie się 15 października o godzinie 18. Wrocławianki swój poprzedni mecz rozegrały w Bydgoszczy gdzie wygrały z miejscowym Artego 74:58. W ekipie Ślęzy skuteczność rzutowa na poziomie 51% z gry, najwięcej punktów dla teamu z Wrocławia zdobyły Agnieszka Skobel - 17pkt oraz Nikki Greene - 14pkt.

Wiślaczki niestety nie miały tyle szczęścia bowiem we własnej hali musiały uznać wyższość zespołowi Pszczółki AZS UMCS Lublin 67:68, w naszym zespole najwięcej punktów na swoim koncie zapisały Sandra Ygueravide - 18pkt oraz Małgorzata Misiuk - 13pkt, z kolei skuteczność rzutowa wahała się na poziomie 44,6% z gry. Trzymajmy mocno kciuki za nasze dziewczyny podczas kolejnego ligowe spotkania! 

 

Dodaj komentarz

Redakcja SKWK.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie KibiceWisly.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "troling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp.
Kod antysapmowy
Odśwież