Ostatnio na forum:

Sensacyjna porażka! Pszczółka lepsza od Wisły!
Wpisany przez Marta   
wtorek, 11 października 2016 16:52

alt

Do ogromnej sensacji doszło w drugiej kolejce Tauron Basket Ligi Kobiet, w której to krakowska Wisła przegrała na własnym parkiecie z ekipą Pszczółki AZS UMCS Lublin 67:68.

Porażka naszej drużyny jest bez wątpienia bardzo zaskakująca tym bardziej, iż Wiślaczki po raz pierwszy mogły zagrać w pełnym składzie. Bowiem we wtorek 4 października do zespołu dołączyła występująca w WNBA Meighan Simmons. Początek sobotniego spotkania nie zapowiadał późniejszych kłopotów, gdyż Krakowianki bardzo dobrze rozpoczęły mecz od prowadzenia 8:2. Niestety ambitne Pszczółki nie dość,że odrobiły straty to jeszcze wyszły na prowadzenie, którego nie oddały już do końca meczu. Wiślaczki natomiast w tym spotkaniu były bardzo rozkojarzone, często przegrywały walkę o zbiórki, przez długi czas grały na bardzo niskiej skuteczności. Nie ma się więc co dziwić,że na długą przerwę schodziły przegrywając 27:32. Na ten moment największą ilością zdobytych punktów mogła pochwalić się jedynie Małgorzata Misiuk (11pkt).

Po półgodzinnej grze na tablicy pojawił się wynik 44:55 i już wtedy zaczęto zastanawiać się nad ewentualną porażką. Jednakże w ostatniej kwarcie zespół do walki poderwała Sandra Ygueravide, po chwili w jej ślady poszła Ziomara Morrison i to właśnie ona doprowadziła do stanu 62:63! Z nadzieją patrzono na ostatnią akcje Wisły, lecz swojej szansy nie wykorzystała Hind Ben Abdelkader, która popełniła stratę i tym samym przykra niespodzianka stała się faktem. Najwięcej punktów dla Białej Gwiazdy zdobyły Sandra Ygueravide - 18pkt oraz Małgorzata Misiuk - 13pkt. T

ego meczu na pewno nie możemy zaliczyć do udanych, miejmy jednak nadzieje,że taka niemoc naszego zespołu nie będzie się już zdarzać i Wiślaczki w każdym spotkaniu będą grały na miarę swoich możliwości.

 

Dodaj komentarz

Redakcja SKWK.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie KibiceWisly.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "troling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp.
Kod antysapmowy
Odśwież