Ostatnio na forum:

Po przerwie z Ślęzą.
Wpisany przez Marta   
piątek, 26 lutego 2016 13:14

Po 14 dniowej przerwie spowodowanej eliminacjami do Eurobasketu 2017 zawodniczki Wisły Can-Pack Kraków powracają do gry. 

 

W niedzielę 28 lutego o godzinie 18 krakowski zespół zmierzy się z Ślęzą Wrocław. Obecnie Wrocławianki plasują się na 3. miejscu w tabeli mając na swoim koncie 13 zwycięstw i 4 porażki. Wisła natomiast po 17. kolejkach lideruje rozgrywkom o Mistrzostwo Polski. Ostatni raz obie drużyny spotkały się w półfinale Pucharu Polski, w którym to górą był zespół z Wrocławia, wygrywając 71:65.

Zapewne nasz team zechce zrewanżować się Wrocławiankom za porażke w tegorocznym Pucharze. W ekipie Ślęzy na wyróżnienie zasługują była Wiślaczka - Agnieszka Śnieżek, zdobywająca średnio 12,6 pkt/mecz oraz amerykańska środkowa Chay Shegog (11,5 pkt/mecz). Wśród Wiślaczek zdecydowaną liderką jest amerykańska rozgrywająca Yvonne Turner, rzucająca średnio 16,6 pkt/mecz oraz kapitan drużyny Justyna Żurowska-Cegielska (10,6 pkt/mecz).

 

Dodaj komentarz

Redakcja SKWK.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie KibiceWisly.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "troling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp.
Kod antysapmowy
Odśwież