W Kayseri o awans!
Wpisany przez Marta   
poniedziałek, 08 lutego 2016 10:54

10 lutego o godzinie 20 koszykarki "Białej Gwiazdy" tym razem na wyjeździe rozegrają swój ostatni, a zarazem najważniejszy mecz fazy grupowej Euroligi Kobiet.

 Rywalem Wiślaczek będzie zespół Agu Spor Kayseri, który w grudniowym spotkaniu został pokonany przez nasze zawodniczki w hali przy Reymonta 67:66. Warto dodać, iż nasza drużyna będzie grać o awans do fazy play-off, lecz aby znaleźć się w dalszym etapie konieczne jest zwycięstwo nad turecką ekipą!

Należy wspomnieć również, że pomimo problemów w minioną środę dziewczynom po raz drugi udało się ograć faworyzowaną Nadieżde Orenburg. Tym samym uplasować się na 4. czyli ostatnim premiowanym awansem miejscu w tabeli. Natomiast turecki team po porażkach z Nadieżdą i Jekaterynburgiem zajmuje obecnie 6. miejsce. Cieszyć może także fakt, iż do gry po kontuzji powróciła hiszpańska rozgrywająca Cristina Ouvina. Już teraz serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców Wisły do oglądania i mocnego wspierania dziewczyn w walce o zwycięstwo.

 

Dodaj komentarz

Redakcja SKWK.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie KibiceWisly.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "troling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp.
Kod antysapmowy
Odśwież