Ostatnio na forum:

MKK pokonane
Wpisany przez Marta
niedziela, 07 lutego 2016 09:57

Koszykarki Wisły Can-Pack Kraków odniosły kolejne ligowe zwycięstwo wygrywając na wyjeździe z drużyną MKK Siedlce 80:68.

Nasz zespół w średnim stylu rozpoczął sobotnie spotkanie przegrywając po pierwszej kwarcie 19:22. Druga kwarta był już nieco lepsza w wykonaniu Wiślaczek, które przejęły prowadzenie i schodziły na przerwę przy stanie 42:40. Trzecia odsłona meczu to większa dominacja krakowskiego teamu, bardzo dobra gra doprowadziła do podwyższenia wyniku 67:58. Ostatnia kwarta była najlepszą w dzisiejszym spotkaniu, Wiślaczki kontrolowały przebieg gry i pewnie pokonały siedleckie MKK.

Z 65 rzutów z gry celnych było 30 co daje nam skuteczność na poziomie 46,2%. Po raz kolejny double-double zdobyła hiszpanka Laura Nicholls (16pkt, 10zb). Tyle samo punktów miała na swoim koncie również amerykańska rozgrywająca Yvonne Turner - 16.

Poprawiony: niedziela, 07 lutego 2016 21:00