Rosjanki pokonane!
Wpisany przez Marta/ewcia   
środa, 03 lutego 2016 21:40
Koszykarki Wisły Can-Pack Kraków we własnej hali niesione kapitalnym dopingiem po raz drugi pokonują rosyjską Nadieżde Orenburg 54:51.
 
Nasza drużyna w pięknym stylu rozpoczęła dzisiejsze spotkanie wygrywając w pierwszej kwarcie 18:14. Druga kwarta była już bardziej wyrównana, Wiślaczki schodziły na przerwe przegrywając z Rosjankami 28:31. W trzeciej odsłonie meczu traciliśmy do rywalek 7 punktów, lecz zdołaliśmy odrobić straty i wyjść na jednopunktowe prowadzenie. Czwarta kwarta ukazała nam waleczność i ogromną determinacje Wiślaczek, mimo początkowych trudności w pięknym stylu pokonały swoje przeciwniczki.
 
 
Najwięcej punktów i double-double zdobyła dziś Laura Nicholls (15pkt, 12zb). Z 60 rzutów z gry celnych było 23. Skuteczność na poziomie 38,3%.
 
Dzisiejsze zwycięstwo oznacza, że Biała Gwiazda wciąż liczy się w walce o awans do fazy play-off Euroligi.
 
Na wielkie brawa zasługują nie tylko nasze zawodniczki ale i kibice którzy zjawili się w wiślackiej hali. O atmosferę na meczu zadbali uczniowie Technikum Komunikacyjnego i zrobili to w świetnym stylu. Zaprezentowali dwie oprawy, które ukazały się na początku meczu oraz w trzeciej kwarcie. 
 
 
Przez całe spotkanie zawodncizki Białej Gwiazdy mogły liczyć na głośny doping, który można uznać za najlepszy w minionych miesiącach. 
 
Dziękujemy wszystkim za obecność na hali i świetną atmosferę.
 
 
 
Poprawiony: czwartek, 04 lutego 2016 01:59
 
Komentarze   

#1 Kibic z sektora X » 2016-02-04 02:58

I TAK TRZYMAĆ ! ! ! ! ! ! !
Nie wolno schodzić poniżej tego poziomu ....
STAĆ NAS NA WIĘCEJ ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !
AVE WIELKA WISŁA ! ! ! ! ! ! !

Kibic z sektora X

Dodaj komentarz

Redakcja SKWK.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie KibiceWisly.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "troling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp.
Kod antysapmowy
Odśwież