Ostatnio na forum:

Rosjanki pokonane!
Wpisany przez Marta/ewcia
środa, 03 lutego 2016 21:40
Koszykarki Wisły Can-Pack Kraków we własnej hali niesione kapitalnym dopingiem po raz drugi pokonują rosyjską Nadieżde Orenburg 54:51.

Nasza drużyna w pięknym stylu rozpoczęła dzisiejsze spotkanie wygrywając w pierwszej kwarcie 18:14. Druga kwarta była już bardziej wyrównana, Wiślaczki schodziły na przerwe przegrywając z Rosjankami 28:31. W trzeciej odsłonie meczu traciliśmy do rywalek 7 punktów, lecz zdołaliśmy odrobić straty i wyjść na jednopunktowe prowadzenie. Czwarta kwarta ukazała nam waleczność i ogromną determinacje Wiślaczek, mimo początkowych trudności w pięknym stylu pokonały swoje przeciwniczki.

Najwięcej punktów i double-double zdobyła dziś Laura Nicholls (15pkt, 12zb). Z 60 rzutów z gry celnych było 23. Skuteczność na poziomie 38,3%.

Dzisiejsze zwycięstwo oznacza, że Biała Gwiazda wciąż liczy się w walce o awans do fazy play-off Euroligi.

Na wielkie brawa zasługują nie tylko nasze zawodniczki ale i kibice którzy zjawili się w wiślackiej hali. O atmosferę na meczu zadbali uczniowie Technikum Komunikacyjnego i zrobili to w świetnym stylu. Zaprezentowali dwie oprawy, które ukazały się na początku meczu oraz w trzeciej kwarcie.

Przez całe spotkanie zawodncizki Białej Gwiazdy mogły liczyć na głośny doping, który można uznać za najlepszy w minionych miesiącach.

Dziękujemy wszystkim za obecność na hali i świetną atmosferę.

Poprawiony: czwartek, 04 lutego 2016 01:59