Socios Wisła

Tutaj poruszamy wszystkie sprawy związane z kibicowaniem.

Socios Wisła

Postprzez kojoteqTS » 26 lis 2018, o 02:50

Pojawiła się ciekawa inicjatywa w wiślackim środowisku. Marzenia o takiej organizacji pojawiały się od lat, zawsze jednak wygrywał sceptycyzm, że przecież nie jesteśmy Barceloną. W końcu jednak wiślackie Socios powstało i początek jest... bardzo obiecujący. Tylko ostatni weekend to prawie 100 deklaracji, niedługo liczba członków dobije do 300 osób, przewidywana roczna kwota składek jest już naprawdę imponująca. Warto nie zwlekać z deklaracją członkowską, żeby za kilka lat móc wspominać jak się tworzyło podwaliny Socios Wisła Kraków.

Zachęcam do dołączenia:
https://socioswisla.pl/
kojoteqTS
 
Posty: 216
Dołączył(a): 1 gru 2012, o 13:55

Re: Socios Wisła

Postprzez kojoteqTS » 11 gru 2018, o 15:28

Socios wyremontują szatnię Akademii Piłkarskiej Wisły Kraków

Członkowie Socios Wisła zdecydowali w głosowaniu, że pierwszym przedsięwzięciem, które stowarzyszenie wesprze będzie wyposażenie szatni Akademii Piłkarskiej Wisły Kraków, która kształci setki młodych Wiślaków. Obecnie nie zachęcają one swoim wyglądem i wymagają całkowitej przemiany. Szacunkowo inwestycja pochłonie około 25 tysięcy złotych i zostanie sfinansowana ze składek członkowskich. Już teraz jednak możemy zdradzić, że będzie to nie tylko szatnia, ale również pomieszczenie rozgrzewkowe, a na ścianach pojawią się motywacyjne malunki z postaciami legendarnymi dla Wisły.

Propozycja remontu szatni była jedną z kilku, na które mogli głosować wszyscy pełnoletni członkowie Socios. Funkcjonowanie stowarzyszenia oparte jest na zasadzie „Ty wspierasz. Ty decydujesz” a transparentność i wiarygodność są wartościami szczególnie ważnymi w działalności organizacji. Wiślaccy Socios opłacając składki gromadzą środki, o przeznaczeniu których decydują, wybierając spośród propozycji przedstawianych przez zarząd, Kibiców, Akademię Piłkarską oraz Klub.

Z każdym dniem Socios Wisła staje się coraz większą organizacją. Już dzisiaj liczy ponad 400 członków, a kilkudziesięciu kibiców oczekuje na weryfikację. Choć stowarzyszenie działa dopiero dwa miesiące, to już teraz wielkość miesięcznych składek opłacanych przez Socios wynosi ponad 25 000 zł a z każdym kolejnym Socio ta kwota powiększa się. Dzięki takim wpływom, stowarzyszenie będzie mogło realizować kolejne duże projekty wspierające Klub oraz Akademię Piłkarską.

więcej informacji na www.socioswisla.pl
kojoteqTS
 
Posty: 216
Dołączył(a): 1 gru 2012, o 13:55

Re: Socios Wisła

Postprzez kojoteqTS » 23 gru 2018, o 21:11

kojoteqTS
 
Posty: 216
Dołączył(a): 1 gru 2012, o 13:55


Powrót do Armia Białej Gwiazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

cron