Strona 45 z 45

Re: Działania klubu i jego pracowników

PostNapisane: 21 gru 2015, o 22:02
przez Czesiek
Niezatapialny to musi mieć jakieś kwity na bossa :evil: Dunin będzie prezesem i w TS-ie i SA?

Re: Działania klubu i jego pracowników

PostNapisane: 22 gru 2015, o 00:58
przez ewcia
Tak.

Re: Działania klubu i jego pracowników

PostNapisane: 22 gru 2015, o 15:14
przez tkwm01
Czy SKWK coś więcej może napisać, o aktualnej sytuacji? Bo jest ona trochę niepokojąca. Nie wiadomo co będzie dalej, na jakiej zasadzie to ma działać? Pan Dunin będzie Prezesem w TS i SA, czy to oznacza, że piłkarska Wisła w niedługim czasie przechodzi do TS-u?

Sytuacja nie napawa optymizmem, że niedługo się to zmieni i kwestie zarządowe zostaną szybko ustalone, bo na dzień dzisiejszy fakty niestety są takie: nie mamy nowego trenera, ustalony plan przygotowań nie wiadomo do końca przez kogo, bo jak odbierze to nowy trener, który ma podobno przyjść? Jest już 22 Grudnia, za chwilę święta, więc żadne oficjalne decyzje nie zapadną, a w połowie stycznia zaczynają się już przygotowania do nowego sezon. Można mieć obawy, że jeśli przyjdzie trener zza granicy i zanim wdroży się w cały mechanizm, rozpozna sytuacja, pozna piłkarzy i przedstawi im swoją wizję to może być to trochę za późno, aby wszystko zgrać na pierwszy mecz na wiosnę. W tym momencie wygląda na to, że na pierwszym treningu kadra będzie uszczuplona, coraz większe sygnały, że Donald, Burliga, Sadlok mogą odejść, nie wiadomo co z Cierzniakiem, jednak mam nadzieję że pozostanie. Nie trzeba chyba wspominać, że z obecną kadrą ciężko będzie zakwalifikować się do górnej ósemki co jest priorytetem, a pozyskanie nowych graczy w "5 minut" się nie odbędzie, tylko na to też potrzeba trochę czasu.

Mam nadzieję, że decyzje zapadną szybko, priorytetem jest nowy trener, a później poszukiwania nowych zawodników. Wierzę, że nasz Właściciel Bogusław Cupiał nie powiedział ostatniego słowa i na wiosnę zobaczymy chociaż namiastkę, tego co mogliśmy oglądać przez ostatnie lata.

Re: Działania klubu i jego pracowników

PostNapisane: 22 gru 2015, o 21:34
przez MRBT
"Wisła Kraków SA informuje, że nowym trenerem pierwszej drużyny Białej Gwiazdy będzie Tadeusz Pawłowski."

Re: Działania klubu i jego pracowników

PostNapisane: 22 gru 2015, o 23:49
przez thomask
Nawet nie wiem, jak skomentować wybór Pawłowskiego na trenera I Drużyny. Przypomina mi to równię pochyłą, po której niestety, już się staczamy...

Re: Działania klubu i jego pracowników

PostNapisane: 23 gru 2015, o 00:03
przez Czesiek
Zobaczymy, nie zapominajmy że Śląsk grał bardzo cienką kadrą a Pawłowski jakoś potrafił ich wprowadzić do 8 i do pucharów. Wielu ludzi wypomina ostatnie miesiące, ale jakoś nikt nie wspomina o tym że w Śląsku nie było praktycznie żadnych porządnych transferów, a u nas na takie się zanosi.

Re: Działania klubu i jego pracowników

PostNapisane: 23 gru 2015, o 00:07
przez PAC
Miałem napisać dokładnie to co Czesiek ale mnie uprzedził.
Ale jako ciekawostkę przeczytajcie to bo pewnie wielu z was nawet o tym nie wie: http://kibiceslaska.pl/pl/podziekowania-dla-trenera/

Re: Działania klubu i jego pracowników

PostNapisane: 23 gru 2015, o 01:03
przez Kamil_TSW
Na początku pomyślałem .... nie to nie może być prawda, dlaczego? Zastanowiłem się jednak chwilę, przeanalizowałem i uważam, że jeśli Tadeusz Pawłowski dostanie te 2-3 solidne wzmocnienia, o których mówi całe wiślackie społeczeństwo to jest szansa, że podoła. W Śląsku dawał sobie radę, ostatni runda była fatalna, ale nie oszukujmy się, że tam działacze powinni ponieść odpowiedzialność, bo to oni rozbrajali cały zespół.
W drugim roku pracy, zdobył 4 miejsce mając kadrę wg mnie gorszą od obecnej kadry Wisły Kraków. Wszystko zależy od ruchów transferowych i od sytuacji organizacyjno-finansowej po 1 stycznia 2016 roku.

Trzeba wierzyć, że na przekór wszystkim, wszyscy razem (trener, piłkarze, nowy zarząd i MY KIBICE) damy radę i zaskoczymy wszystkich.
I tego Nam życzę :D

Re: Działania klubu i jego pracowników

PostNapisane: 2 lip 2018, o 19:34
przez K93
Stoimy na skraju upadku. Co dalej?

Re: Działania klubu i jego pracowników

PostNapisane: 5 lip 2018, o 19:06
przez K93
Ktoś tu w ogóle jeszcze zagląda? Kokoszka, Surma - tak to ma teraz u nas wyglądać?

Re: Działania klubu i jego pracowników

PostNapisane: 8 sty 2019, o 13:39
przez sas1906
Według Wisłockiego SKWK dostało pieniądze do ręki, więc co teraz chłopaki? Balety do końca roku, a potem przerzucimy się na pieniądze Ruchu? :siekiera:

Re: Działania klubu i jego pracowników

PostNapisane: 11 sty 2019, o 20:44
przez olee
SKWK co jest z wami co tak milczycie??
Okradaliście NAS - PRAWDZIWYCH KIBICÓW!!!!
nie wstyd wam?