Strona 42 z 45

Re: Działania klubu i jego pracowników

PostNapisane: 19 mar 2015, o 00:04
przez jaro
Beka, dlatego nigdy nie ma co się podniecać jak przychodzi nowy trener czy prezes, choćby mówił piękne słowa to trzeba czasu do zweryfikowania jego osoby.

Re: Działania klubu i jego pracowników

PostNapisane: 19 mar 2015, o 00:22
przez kojoteqTS
Nie no, ja liczę że się na to Gaszyński nie odważy, przecież w tym klubie szkolenie młodzieży i wychowywanie jej we właściwy sposób to jest podstawa wszystkiego (AP21 to tylko maszynka do zarabiania kasy na dzianych rodzicach, którzy chcą być jak najdalej od tego niedobrego kibolstwa itd... ). Jeżeli SA odetnie Wiślacką Akademię to będzie oznaczało to dla niej upadek. I nie mówimy tu tylko o stracie piłkarzy do pierwszego składu, tylko o tysiącach chłopaków którzy nie zaistnieli w piłce, ale dzięki grze w akademii na zawsze pozostali Wiślakami.
Już nie mówiąc o tej ponadstuletniej historii, turniejach Grabki, setkach wychowanków, reprezentantów Polski itd... Ich wszystkich wychowała Wisła, a Gaszynski od tak chce to wszystko posłać w diabły...

Ja wiem, że jeszcze do najgorszego scenariusza nie doszło, ale mam nadzieję, że na same te słowa:
Gaszyński napisał(a):Mówimy o szkoleniu młodzieży i to jest cel nadrzędny. Różne podmioty mogą się tym zajmować, na dziś tym podmiotem jest TS Wisła

stanowczo zareaguje samo SKWK jak i my kibice. I myślę, że warto by było w czasie derbów wywiesić jakiś transparent co o tym sądzimy.
Źle się dzieje w tym klubie, a kto jak nie my, kibice powinniśmy na to reagować póki jest czas...

Re: Działania klubu i jego pracowników

PostNapisane: 20 mar 2015, o 00:06
przez Czesiek
Gaszyński podpisał umowę z AP21 ...

Re: Działania klubu i jego pracowników

PostNapisane: 20 mar 2015, o 01:04
przez kojoteqTS
Czesiek napisał(a):Gaszyński podpisał umowę z AP21 ...

Tego się niestety spodziewałem, wiedząc że 15 marca wysłali wniosek licencyjny, w którym musiała być zawarta umową z podmiotem szkolącym młodzież. A ze z APWK nie podpisali....

Liczę na ostrą reakcję skwk, bo w tym momencie Gaszyński staje się szkodnikiem na równi z Bednarzem.

Re: Działania klubu i jego pracowników

PostNapisane: 20 mar 2015, o 01:42
przez fialo
Gaszynski tylko wykonuje to co mu rozkaze Cupial. A ze Cupial ma od lat wyjebane na szkolenie mlodziezy, bo ma ten swoj poglad ze mu pozniej przyjdzie jakis klub zza granicy i mlodego sciagnie to wyglada to jak wyglada czyli beznadziejnie.

Re: Działania klubu i jego pracowników

PostNapisane: 20 mar 2015, o 01:52
przez dudi
Brak słów, żeby skomentować tę decyzję. Mają pod nosem najlepszą akademię w regionie, prowadzoną przez zaufanych ludzi, a mimo to wolą dać kasę Frankowskiemu i Szymkowiakowi, żeby tylko dostać od nich kwit. :jezuuu: Czy to oznacza wyrok dla Akademii Piłkarskiej TS Wisła?

Poza tym, męczy mnie już ta patologia w Wiśle SA. Po jednej dobrej decyzji, zapada 5 beznadziejnych. Ileż można?

Marzy mi się, żeby TS Wisła wystawiła drużynę piłkarską, zaczęła od przyszłego sezonu od C klasy i w zdrowy sposób się rozwijała. Bo tak zarządzana Wisła SA długo już nie pociągnie.

I to jest moje zdanie. Ze strony SKWK liczę jednak na wyważoną opinię i rozsądne jej uzasadnienie. Wielu tzw. pikników też będzie oburzonych tą decyzją i jeśli mamy mówić wspólnym głosem, to trzeba im pokazać, że się ma coś do powiedzenia. A tych bardziej fanatycznych do niczego przekonywać nie trzeba. ;)

Re: Działania klubu i jego pracowników

PostNapisane: 20 mar 2015, o 03:37
przez cinekw
Wg. mnie podpisanie tej umowy z AP21 i zostawienie akademii TSu to jest skandal. Nie wiąże z tym prezesem jakichkolwiek nadziei po dotychczasowych działaniach. Mam nadzieje, że SKWK wyrazi swoje zdanie na temat zaistniałej sytuacji.

Re: Działania klubu i jego pracowników

PostNapisane: 20 mar 2015, o 05:06
przez jaro
Negocjacje wiceprezesów Wawry i Roberta Szymańskiego (były zastępca prezesa TS do spraw sportowych) z właścicielem Wisły SA - Bogusławem Cupiałem, które doprowadziły do przerwania bojkotu kibiców, zakładały, że od roku 2015 złotówka od każdego sprzedanego biletu na mecze pierwszej drużyny, zasili konto Akademii. - Prezes Gaszyński uciął nam z tej złotówki jeszcze osiem groszy, do kwoty 0.92 zł, bo stwierdził, że umawialiśmy się z prezesem Cupiałem na złotówkę brutto,

Jak gościu żydzi nawet 8 groszy od biletu to kim on jest? Kolejny prezesik, który będzie chciał oszczędzać na wszystkim w poczet tego, żeby "dziś" wyszedł na dobrego zarządcę trzymającego finanse spółki w ryzach, jednocześnie nie martwiąc się jak to jego żydzenie odbije się na Wiśle "jutro".

Re: Działania klubu i jego pracowników

PostNapisane: 20 mar 2015, o 09:53
przez Coglin
Oby tylko komuś w SKWK nie zagotowało się pod czachą.
Do sytuacji trzeba podejść spokojnie. Przynajmniej na razie.
Wyważone opinie i informację, żeby do wszystkich dotarło co, gdzie i dlaczego.
Poza tym wiadomo, że w klubie rządzi Cupiał nie Gaszyński.

Re: Działania klubu i jego pracowników

PostNapisane: 20 mar 2015, o 10:15
przez PAC

Re: Działania klubu i jego pracowników

PostNapisane: 30 mar 2015, o 01:02
przez dudi
W ubiegłym tygodniu odbyło się spotkanie między rodzicami chłopaków z Akademii Piłkarskiej, jej zarządem a prezesem Gaszyńskim. Ktoś zna jego przebieg i ustalenia? Myślałem, że ukaże się jakaś relacja, ale jak na razie cisza wszędzie.

Re: Działania klubu i jego pracowników

PostNapisane: 30 mar 2015, o 01:34
przez kojoteqTS
dudi napisał(a):W ubiegłym tygodniu odbyło się spotkanie między rodzicami chłopaków z Akademii Piłkarskiej, jej zarządem a prezesem Gaszyńskim. Ktoś zna jego przebieg i ustalenia? Myślałem, że ukaże się jakaś relacja, ale jak na razie cisza wszędzie.

jedynie tutaj: http://www.forumwisla.pl/news/gaszynski ... spotkanie/

Re: Działania klubu i jego pracowników

PostNapisane: 30 mar 2015, o 12:17
przez dudi
Dzięki. Wychodzi na to, że pan Gaszyński bardzo szybko wyrównał poziomem do swoich poprzedników.

Re: Działania klubu i jego pracowników

PostNapisane: 4 cze 2015, o 22:56
przez kojoteqTS
Podobno Moskal ma być po sezonie zwolniony... Przecież to już nawet nie jest śmieszne..
Zamiast pozwolić mu spokojnie potrenować, to oczywiście najprościej go wypierdolić, uj z tym że nie ma kto grać, w składzie odpady z Chorzowa, drewniany Boguski , wypalony Brożek i Dudka...
Ja rozumiem, że nie ma kasy, ale w jakim innym klubie oprócz Legii i Amici jest?
Połowa klubów w ekstraklasie ma długi, ale jakoś sobie radzą. A my? zmieniamy trenerami jeden za drugim. Przecież zaraz Wisła będzie utrzymywać trzech trenerów.
Gaszyński jest już w klubie pół roku, pierwsze podsumowania można robić. Jak wypada? Dużo gorzej niż Bednarz przed protestem...
Wisła organizacyjnie puka w dno od spodu. W klubie miało przyjść nowe, a dalej w nim są takie persony jak stary esbek Kapka, któremu szkoda 500 zł miesięcznie na stypendium dla jednego z najlepszych juniorów w Małopolsce... Nawet je*ane Parchy wprowadzają do składu juniora za juniorem... A u nas sie podpisuje nowe kontrakty z Boguskim czy Łukaszem G.
A co nam pozostało? Chyba tylko czekać aż to wszystko pierdolnie i się obudzimy w okręgówce. I tak sobie myślę, że przydało by nam się coś takiego.

Re: Działania klubu i jego pracowników

PostNapisane: 8 cze 2015, o 19:08
przez Jedrek
Nie ma jak mobilizacja Kibiców do przychodzenia na stadion niezależnie od wyników

Prezes Gaszyński (ponoć) powiedział: "[...]Wyraził też zadowolenie z faktu, że kibice Wisły są wymagający i wielu spośród nich omijało stadion właśnie z powodu słabej gry. Ten fakt mobilizuje klub do budowy silnej drużyny. [...]"

Jednym słowem chodząc na mecze popełniałem błąd zadowalając się prezentowaną przez kopaczy kaszaną. Jeżeli Białoński nie przekręcił jego słów i rzeczywiście powiedział takie słowa, to... kuźwa mamy "sprawnego inaczej" manago.