Działania klubu i jego pracowników

W tym miejscu rozmawiamy drużynie piłkarzy Białej Gwiazdy.

Re: Działania klubu i jego pracowników

Postprzez dudi » 12 mar 2014, o 13:58

Można gdybać, czy rzeczywiście tak było. Mi wydaje się to bardzo mało prawodopodobne. Abstrahując od frajerskiej akcji Bednarza zmiany warunków umowy po wcześniejszym jej zaakceptowaniu przez dwie strony (swoją drogą, coś mi świta, że kiedyś jakiś piłkarz mówił, że miał podobną sytuację podpisując kontrakt z Wisłą... może to standardowa zagrywka pana prezesa?), to dlaczego Cupiał miałby się w to angażować, skoro ostatnio bardzo wyraźnie zdystansował się do klubu...

W każdym razie - tak z trudnych sytuacji wychodzą ludzie z klasą, którym zależy na kibicach i dobrej atmosferze wokół klubu. Mało tego - ludzie uczący się na błędach innych (Waltera i ITI). Oświadczenie Mioduskiego i Leśnodorskiego z Legii.

Kibice i Przyjaciele, gdy kilka miesięcy temu zdecydowaliśmy się zostać właścicielami najlepszego Klubu piłkarskiego w Polsce, byliśmy przekonani, że jego najcenniejszym dobrem są Kibice.

Rzesze ludzi, których serca biją w rytm życia Klubu - jego zwycięstw i porażek. Byliśmy przekonani, że w trudnych chwilach będziemy zawsze mogli liczyć właśnie na Was - Kibiców, dla których liczy się przede wszystkim dobro Legii.

Wydarzenia podczas meczu z Jagiellonią Białystok były dla nas wszystkich bardzo ciężkim ciosem. Na Klub spadły też dotkliwe kary dyscyplinarne i finansowe. Jako współwłaściciele nie zamierzamy jednak uchylać się od odpowiedzialności - nie tylko wobec konsekwencji dyscyplinarnych, ale także Waszych zawiedzionych oczekiwań.

Dlatego zwracamy się do Was w następujących sprawach:

Po pierwsze, przepraszamy każdego z Was za to, że przez niedopatrzenia Klubu w zakresie zabezpieczenia organizacji niedzielnego meczu nie tylko nie mogliście obejrzeć go w pełnym, 90-minutowym wymiarze, lecz także niektórym z Was przyszło kibicować w warunkach, na które nie zasługujecie.

Po drugie, wyrażamy ubolewanie, iż z powodu konsekwencji tamtych incydentów nie będziemy mogli wszyscy wspólnie wspierać naszej ukochanej Legii w zbliżającym się, ważnym meczu przeciwko Wiśle Kraków. Możemy Was jedynie zapewnić, że robimy wszystko, aby taka sytuacja już nigdy nie miała miejsca w przyszłości. Jesteśmy w przededniu audytu bezpieczeństwa naszego stadionu, dzięki któremu uda nam się wyeliminować wcześniejsze uchybienia.

Po trzecie, rozumiemy tych z Was, którzy zdecydowali się na zwrot karnetu. Przyjmujemy Wasze rozczarowanie i zapewniamy, że nikomu nie będziemy w żaden sposób utrudniać dokonania takiego kroku. Jeśli Wasza decyzja jest ostateczna, wszelkie niezbędne informacje na temat zasad zwrotu możecie znaleźć w regulaminie sprzedaży karnetów na stronie internetowej naszego Klubu, a jego kasy są do Waszej dyspozycji. Doceniamy, że na ten krok zdecydowało się dotychczas jedynie trzydzieścioro spośród Was. Przepraszamy, że zawiedliśmy Wasze oczekiwania, ale mamy nadzieję, że niebawem powrócicie na Łazienkowską. Jednocześnie dziękujemy pozostałym ponad dziesięciu tysiącom posiadaczy karnetów za to, że nie stracili do nas zaufania.

Po czwarte, w ostatnich dniach otrzymaliśmy od Was wiele wyrazów wsparcia i otuchy oraz zapytań o możliwość pomocy Klubowi w tym trudnym momencie. Dziękujemy za to, że - jak wielokrotnie już dowiedliście - jesteście gotowi być z drużyną na dobre i na złe. Wasze głosy poparcia i solidarności są dla nas najważniejszą i najcenniejszą formą pomocy. Jeśli jednak zechcielibyście wesprzeć Klub także w innej formie, będziemy niezmiernie wdzięczni za każde przekazane przez Was 1% Waszego podatku dochodowego na rzecz Fundacji Akademia Piłkarska Legii Warszawa albo bezpośrednie zasilenie darowizną jej konta, według praktycznych wskazówek dostępnych pod adresem:http://akademia.legia.com/podstrona,195 ... dacje.html.Zróbmy wszystko, aby nasza ukochana Legia Warszawa już nigdy nie znalazła się w takiej sytuacji. Na naszym stadionie nie ma miejsca dla przemocy. Pozostaje on jednak otwarty dla każdego, kto chce wspierać nasz Klub w sposób cywilizowany, zgodny z prawem i nienarażający go na sankcje finansowe i dyscyplinarne. Wierzymy, że nasze działania spotkają się z Waszym zrozumieniem i aprobatą.

Legia Warszawa zmierza po kolejny tytuł mistrza Polski. Nasi piłkarze i trenerzy właśnie teraz najbardziej potrzebują wsparcia. Zjednoczmy się wokół drużyny i sprawmy, aby ziściły się marzenia kilku pokoleń Kibiców o Wielkiej Legii.Grajmy wszyscy do jednej bramki! Do zobaczenia na meczu z Lechem Poznań.Z pozdrowieniami,Dariusz Mioduski

Bogusław Leśnodorski


Żadnych publicznych pyskówek i obrażania kibiców, a wręcz przeciwnie - próba jak najszybszego naprawienia atmosfery (próba skuteczna moim zdaniem). W przeciwieństwie do Bednarza tamci panowie rozumieją, że kibic = sens prowadzenia tego biznesu a dolewając oliwy do ognia przegraliby na tym wszyscy. U nas natomiast aktywność Bednarza ogranicza się do odgrażania się w mediach, wspierania policji w jej absurdalnie głupich pomysłach i obietnicach kolejnych zakazów (za przebywanie w knajpie :lol3: ).
Prawą ręką ci pogrożę zdrajco, a nie lewą
dudi
 
Posty: 953
Dołączył(a): 27 lis 2011, o 12:00

Re: Działania klubu i jego pracowników

Postprzez asecond17 » 27 mar 2014, o 11:25

Warto jeszcze dodać, jaka była skala przyczyny całych działań podjętych przez Legię i Wisłę.
Legia - zamieszki na trybunach, bezpośrednia konfrontacja kibiców obu drużyn, tratowanie ludzi, przerwanie meczu, walkower przeciwko Legii.
Wisła - wrzucenie kilkunastu rac podczas derbów, przerwanie meczu na 3 minuty.
Cechuje nas pojęcie, którego wy nie znacie.
Avatar użytkownika
asecond17
 
Posty: 81
Dołączył(a): 27 lis 2011, o 15:27
Lokalizacja: Prądnik Biały

Re: Działania klubu i jego pracowników

Postprzez thomask » 27 mar 2014, o 11:41

UFA Sports partnerem marketingowym Wisły Kraków

Data publikacji: 27-03-2014 09:23Wisła Kraków SA 25 marca 2014 roku podpisała umowę dotyczącą współpracy marketingowej z firmą UFA Sports.


Wisła Kraków zrobiła kolejny milowy krok w swojej ponad stuletniej historii. Po podpisaniu umowy z władzami miasta Krakowa w sprawie użytkowania Stadionu Miejskiego im. Henryka Reymana oraz po wybudowaniu nowoczesnej bazy treningowej Białej Gwiazdy w Myślenicach przyszedł czas na związanie się z silnym partnerem marketingowym – firmą UFA Sports.

UFA Sports to firma z wieloletnim, międzynarodowym doświadczeniem w zakresie marketingu sportowego. Agencja współpracuje z największymi podmiotami sportowymi na świecie, w tym z FIFA, Królewskim Hiszpańskim Związkiem Piłki Nożnej (RFEF) oraz kilkoma klubami niemieckiej Bundesligi. Jednocześnie, UFA Sports posiada wieloletnie doświadczenie na polskim rynku sportowym, gdzie reprezentuje Ekstraklasę S.A., Ekstraligę Żużlową, Polski Komitet Olimpijski oraz Rajd Polski.

Na mocy nowo zawartej umowy UFA Sports stworzy w Krakowie wyspecjalizowany zespół marketingowy, który będzie pracować wraz z klubem nad komercjalizacją praw marketingowych Wisły Kraków.

„Jesteśmy zadowoleni z podjęcia współpracy z tak silnym partnerem marketingowym, jakim jest UFA Sports. Mogę z całą odpowiedzialnością stwierdzić, że podpisanie umowy pomiędzy dwoma tak mocnymi firmami wieńczy i wzmacnia proces restrukturyzacji Klubu oraz wprowadza go w XXI wiek. Umowa, dzięki zwiększonym możliwościom marketingowym, jest gwarancją lepszej i stabilnej finansowo przyszłości Białej Gwiazdy” – powiedział tuż po podpisaniu umowy Prezes Zarządu Wisły Kraków Jacek Bednarz.

„Jesteśmy dumni z rozpoczęcia współpracy z klubem o tak znakomitej renomie i historii. Jesteśmy przekonani, że dzięki połączeniu ogromnej tradycji i wartości Wisły Kraków z marketingowym know-how oraz relacyjnym podejściem do rynku UFA Sports oferta klubu będzie bardzo atrakcyjna dla potencjalnych partnerów”- skomentował podjęcie współpracy Nikolaus von Doetinchem, Managing Director UFA Sports Polska.

Wisła Kraków SA
Avatar użytkownika
thomask
 
Posty: 42
Dołączył(a): 16 lut 2012, o 01:07

Re: Działania klubu i jego pracowników

Postprzez WislakZW » 29 mar 2014, o 22:22

Jak dla mnie nawiązanie współpracy z UFA Sports to kompletna porażka, bo do tej pory nie wspópracowali z poważniejszymi klubami niż Wisła. Ale mam nadzieję, że się mylę i może znajdą sponsora, co mocno odciążyłoby nasz budżet. Najlepiej szukać wśród firm bunkmacherskich lub polskich firm, które chcą się wypromować (np. Oknoplast ). Chyba, że Łysy ma tak wygórowane wymagania, na jakie nie chce się zgodzić żaden parner, bo przecież wcześniej dużo łatwiej to przychodziło ( była Era, było Tyskie, bet-at-home ).
WislakZW
 
Posty: 16
Dołączył(a): 16 kwi 2013, o 18:55

Re: Działania klubu i jego pracowników

Postprzez Manti » 11 kwi 2014, o 13:53

Już kilka razy w ostatnim widziałem na telebimach na Grzegórzeckim i Czyżyńskim reklamy meczu z TSP, widać Łysy się boi o frekwencję jednak :cfany: Wcześniej tak intensywnie nie reklamowano meczów z tego co kojarzę

"Życie bez nienawiści nudne, nauczył nas świat tak"
Avatar użytkownika
Manti
 
Posty: 277
Dołączył(a): 1 mar 2012, o 17:59
Lokalizacja: Płaszów Stary

Re: Działania klubu i jego pracowników

Postprzez wiselkatsw94 » 11 kwi 2014, o 16:49

Na telebimach reklamowali każdy mecz, ale np. dziś słyszałem reklamę meczu z Podbeskidziem w radiu, a wcześniej chyba nie było...
"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw, czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustepliwej walki. Nie dopuście tego, aby ludzie uznali was za niegodnych podania ręki."
Avatar użytkownika
wiselkatsw94
 
Posty: 47
Dołączył(a): 4 lut 2012, o 20:22
Lokalizacja: Miechów/Kraków

Re: Działania klubu i jego pracowników

Postprzez Manti » 11 kwi 2014, o 17:48

wiselkatsw94 napisał(a):Na telebimach reklamowali każdy mecz, ale np. dziś słyszałem reklamę meczu z Podbeskidziem w radiu, a wcześniej chyba nie było...

W Esce reklamują, natomiast co do telebimów - chodziło mi o częstotliwość. Jeżdżę prawie codziennie przez Grzegórzeckie i raczej rzadko trafiałem na reklamę, a teraz kilka razy w krótkim odstępie czasu.

"Życie bez nienawiści nudne, nauczył nas świat tak"
Avatar użytkownika
Manti
 
Posty: 277
Dołączył(a): 1 mar 2012, o 17:59
Lokalizacja: Płaszów Stary

Re: Działania klubu i jego pracowników

Postprzez asecond17 » 11 kwi 2014, o 22:29

Nie tyle Łysy co UFA to robi pewnie. Łysy raczej idzie w stronę innych promocji - zedrę kasę z karnetowców, to rozdam potem bilety za 1 zł w szkołach, na AGH, w spożywczakach, w chipsach...
Cechuje nas pojęcie, którego wy nie znacie.
Avatar użytkownika
asecond17
 
Posty: 81
Dołączył(a): 27 lis 2011, o 15:27
Lokalizacja: Prądnik Biały

Re: Działania klubu i jego pracowników

Postprzez dudi » 17 kwi 2014, o 21:36

Skoro już przy promocji jesteśmy, to ja wciąż nie mogę wyjść podziwu dla drogi, którą w tym względzie obrały mózgi pracujące w naszym klubie. Najpierw Bednarz trąbił wszędzie, że na Wiśle jest niebezpiecznie i dlatego trzeba wprowadzać policję na stadion (bo za każdym rogiem czai się morderca), nie dementował durnych artykułów w prasie, a nawet wręcz przeciwnie - sam dolewał oliwy do ognia, a kilka dni przed meczem z TSP mądry Franciszek zaapelował do kibiców, żeby przyszli na mecz, bo klub potrzebuje ich... pieniędzy. :lol3: Rozbiło mnie to totalnie. Że też na całym świecie marketingowcy klubów piłkarskich na to nie wpadli i wciąż zachęcają kibiców do przyjścia mówiąc o wspaniałej atmosferze i czasem też bezpieczeństwie (nie zawsze bo na takie rzeczy nikt nie zwraca uwagi i bezpieczeństwo jest oczywiste). :lol3: Tymczasem nowa jakość marketingu i promocji w wykonaniu pracowników Wisły SA polega na zachęcaniu ludzi do przyjścia na mecz "bo jest niebezpiecznie, więc mamy policję na trybunach" i "bo potrzebujemy waszej kasy". :lol3:
Prawą ręką ci pogrożę zdrajco, a nie lewą
dudi
 
Posty: 953
Dołączył(a): 27 lis 2011, o 12:00

Re: Działania klubu i jego pracowników

Postprzez jaro » 17 kwi 2014, o 23:09

Nie ma się z czego śmiać i czemu dziwić. Jesteśmy obecnie na poziomie organizacyjnym amatorskim klubem. Rządzą u nas cymbały, oszuści, którzy się na gównie znają ale doczepili się fajnych posadek i fajnej kaski więc dryfują po tej Wiśle ile wlezie. Zaczęcie wojny z kibicami w sytuacji takiej w jakiej znajduje się Wisła to chyba najlepszy argument na poparcie tej tezy. Piłkarsko też upadliśmy nisko, no może wyniki nas bronią bo jednak jesteśmy w górze tabeli a nie na dole ale jeśli chodzi o skład, to, że mamy jednego napastnika, że kasy na transfery ani podpisywanie zachęcających kontraktów w przyszłym okienku nie ma a kończą się kontrakty kilku piłkarzom po tym sezonie woła o pomstę do nieba. Jesteśmy finansowo, organizacyjnie a co za tym idzie to i pewnie sportowo w dupie. I tak to jest jak się coś kupuje (Wisła sekcja piłkarska) i oddaje się to - swoją kasę - w ręce nieodpowiedzialnych i niekompetentnych ludzi, nad którymi chyba jest zero kontroli.
jaro
 
Posty: 119
Dołączył(a): 13 kwi 2012, o 21:51

Re: Działania klubu i jego pracowników

Postprzez dudi » 26 kwi 2014, o 12:36

jaro napisał(a):Nie ma się z czego śmiać


A co mi zostało?

Smuda z Bednarzem doprowadzili klub do ruiny. Nie tylko ze względu na konflikt z kibicami, ale też swoją idiotyczną polityką transferową i wypowiedziami, których trzeźwo myślący (albo w ogóle "myślący") człowiek by się wstydził. Zastanawiam się czego jeszcze trzeba, żeby wywieźć obu tych baranów na taczkach.
Prawą ręką ci pogrożę zdrajco, a nie lewą
dudi
 
Posty: 953
Dołączył(a): 27 lis 2011, o 12:00

Re: Działania klubu i jego pracowników

Postprzez sas1906 » 14 maja 2014, o 17:34

Wisła bez licencji na lige europy
Komisja Licencyjna PZPN przyznała licencję Wiśle na grę w Ekstraklasie w przyszłym sezonie - poinformowano podczas środowej konferencji prasowej.

Białej Gwieździe odmówiono natomiast przyznania licencji na grę w europejskich pucharach. Powodem jest naruszenie wymogu F-05, to znaczy nie wykazanie w złożonej prognozie finansowej zdolności do kontynuacji działalności do końca sezonu.

Komisja Licencyjna PZPN postanowiła również nałożyć na Wisłę nadzór finansowy w związku z ogólną sytuacją finansową oraz koniecznością monitorowania realizacji zawartych ugód dotyczących zaległych zobowiązań.
sas1906
 
Posty: 44
Dołączył(a): 1 gru 2012, o 13:59

Re: Działania klubu i jego pracowników

Postprzez Bazyl97 » 14 maja 2014, o 22:36

sas1906 napisał(a):Wisła bez licencji na lige europy
Komisja Licencyjna PZPN przyznała licencję Wiśle na grę w Ekstraklasie w przyszłym sezonie - poinformowano podczas środowej konferencji prasowej.

Białej Gwieździe odmówiono natomiast przyznania licencji na grę w europejskich pucharach. Powodem jest naruszenie wymogu F-05, to znaczy nie wykazanie w złożonej prognozie finansowej zdolności do kontynuacji działalności do końca sezonu.

Komisja Licencyjna PZPN postanowiła również nałożyć na Wisłę nadzór finansowy w związku z ogólną sytuacją finansową oraz koniecznością monitorowania realizacji zawartych ugód dotyczących zaległych zobowiązań.


a ja łudziłem się że po sezonie zwolnią Bednarza, a kopacze zajmą chociaż to 3 miejsce :( , ciekawe czy łysy będzie składał odwołanie od tej decyzji pewnie nie bo po co, przecież on ma za zadanie zniszczyć Wisłę a nie jej pomóc.
Bazyl97
 
Posty: 43
Dołączył(a): 25 kwi 2013, o 19:13

Re: Działania klubu i jego pracowników

Postprzez dudi » 16 maja 2014, o 13:40

Złożył odwołanie. :P

Ciekawe, czy z takim samym efektem jak rok temu. Przypomnę, że wtedy też złożył odwołanie, KL rozpatrzyła je pozytywnie, nie zajęliśmy miejsca dającego możliwość gry w Pucharach, a na koniec dostaliśmy 20 000 za odwołanie złożone po terminie. :pika:

Tylko to były czasy, kiedy kibice nie patrzyli Jackowi na ręce tak bardzo jak teraz, więc sprawa przeszła niezauważona.

Dla przypomnienia:

Wisła Kraków otrzymała od PZPN licencję na grę w europejskich pucharach, ale jednocześnie nasz klub ukarany został karą finansową w wysokości 20 tysięcy złotych. Wszystko to w związku z faktem, że uzupełnienie założeń tzw. "Przyszłej Informacji Finansowej" (PIF) - wymagane zapisami podręcznika licencyjnego - nastąpiło dopiero w trakcie trwania procedury odwoławczej, a nie na etapie prac Komisji ds. Licencji Klubowych PZPN.

Niestety decyzja ta niewiele zmienia dla naszego klubu - poza oczywiście samą karą i faktem spełnienia jednak wszystkich wymogów licencyjnych.

W związku z tym bowiem, że podobną zgodę na grę w europejskich pucharach otrzymał także Śląsk Wrocław - Wisła nie zajmie już w tym sezonie miejsca w lidze, które premiowane byłoby grą w pucharach.


http://www.wislaportal.pl/24947,Wisla_z ... iczem.html
Prawą ręką ci pogrożę zdrajco, a nie lewą
dudi
 
Posty: 953
Dołączył(a): 27 lis 2011, o 12:00

Re: Działania klubu i jego pracowników

Postprzez dudi » 21 maja 2014, o 15:24

Jutro konferencja i prezentacja nowego sponsora Wisły. Nie wiadomo, czy to firma "na koszulki", czy ktoś mniejszy, ale każdy grosz się przyda.
Prawą ręką ci pogrożę zdrajco, a nie lewą
dudi
 
Posty: 953
Dołączył(a): 27 lis 2011, o 12:00

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wisła Kraków - Piłka Nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości