Strona 38 z 38

Re: Przyśpiewki

PostNapisane: 6 sie 2017, o 16:43
przez Shady
nh1906ts napisał(a):U nas w mieście na Reymonta?


Będzie!

PlaszowNew napisał(a):Mamy niesamowity repertuar, grzechem jest zapominanie o naszych sztandarowych pieśniach, czy przyśpiewkach..
...
:salut:


Wszystkiego może się nie udać, ale parę pozycji z tego co wymieniłeś na pewno się pojawi :jazda:

Re: Przyśpiewki

PostNapisane: 6 sie 2017, o 22:56
przez tkwm01
Pamiętajmy tez, ze mecz to nie kondukt żałobny. Pieśni okej, ale dobrże dobrane, naprzemiennie z czyms szybszym. Marzy mi się jakaś fajna, nowa przyśpiewka. 4 wersy, nieskomplikowany tekst. Może ktoś kreatywny coś wymyśli? Bardzo fajna sprawa z tym treningiem. :jazda:

Re: Przyśpiewki

PostNapisane: 7 sie 2017, o 11:19
przez 17wojownik
Ja osobiście bardzo lubię tę "Gdybym mógł cofnąć czas i pomyśleć nad wyborem | Nawet drugi ten raz wybrałbym tę samą drogę".

Zwłaszcza, że dobrze mi się kojarzy z oprawą sprzed lat na dawnym C przy okazji meczu z Legią, 2007 - pamiętam jak dziś, do teraz mam zdjęcie tej oprawy na tapecie na laptopie.

Rzadko też śpiewaliśmy, a do mnie dobrze przemawia na melodię "O mój rozmarynie" - "O moja Wisełko nie zdradzę Cię!" Tam jest też wers derbowy, więc sądzę, że warte rozważenia.

Re: Przyśpiewki

PostNapisane: 9 sie 2017, o 15:12
przez ArcziABG
Jedna prośba. Nie przyciszajmy do prawie każdej przyśpiewki na własnym stadionie.. Kiedyś nie było przyciszania i całkiem inaczej doping wyglądał. Teraz jak sie przeanalizuje doping z całego meczu, to za często słychać "solowe" wokale gniazdowego, a nie o to w tym powinno chodzić. Rozumiem przyciszanie do "hej Wisła gooool.. albo tak się bawią ludzie" bo te przyśpiewki mają korbę. Jesteśmy zmęczeni, to zróbmy klaskanie z bebnem. Wiem że łatwo mowi się z boku, ale nie chodzi mi to zeby sie spinać, tylko pomóc. PS. Liczę na "HSV" na dwie strony na derbach :jazda:

Re: Przyśpiewki

PostNapisane: 9 sie 2017, o 21:28
przez tkwm01
Co do wczorajszej Parmy. Jak na powrót po długiej przerwie nie najgorzej, ale spróbujmy bez klaskania, z samym lalala. Może być lepszy efekt.
Druga sprawa, gdy jest za bary, cały czas śpiewamy Forza Wisła. Pamiętajmy, albo przypomnijmy sobie, jeżeli ktoś zapomniał, że mamy w repertuarze też "Eintracht".
https://www.youtube.com/watch?v=buYZ2ANBNmY

Re: Przyśpiewki

PostNapisane: 30 sie 2017, o 16:06
przez ArcziABG
Mam pytanie co z nowymi przyśpiewkami, które miały "wejść" od tego sezonu ?

Re: Przyśpiewki

PostNapisane: 13 wrz 2017, o 22:52
przez majek
To by mogło być dobre. Jest głośne, wesołe, reszta stadionu szybko wychwyci i będzie śpiewać z nami. Coś jak parma, wchodzimy z głośnym "Wisła", potem "lalala", na koniec ciche "Wisła" i od nowa.
https://youtu.be/zNqhW89LjOg?t=2m9s


No i niech to wróci!!! -> https://www.youtube.com/watch?v=C_zpY1QYN6k