Strona 38 z 38

Re: Przyśpiewki

PostNapisane: 6 sie 2017, o 16:43
przez Shady
nh1906ts napisał(a):U nas w mieście na Reymonta?


Będzie!

PlaszowNew napisał(a):Mamy niesamowity repertuar, grzechem jest zapominanie o naszych sztandarowych pieśniach, czy przyśpiewkach..
...
:salut:


Wszystkiego może się nie udać, ale parę pozycji z tego co wymieniłeś na pewno się pojawi :jazda:

Re: Przyśpiewki

PostNapisane: 6 sie 2017, o 22:56
przez tkwm01
Pamiętajmy tez, ze mecz to nie kondukt żałobny. Pieśni okej, ale dobrże dobrane, naprzemiennie z czyms szybszym. Marzy mi się jakaś fajna, nowa przyśpiewka. 4 wersy, nieskomplikowany tekst. Może ktoś kreatywny coś wymyśli? Bardzo fajna sprawa z tym treningiem. :jazda:

Re: Przyśpiewki

PostNapisane: 7 sie 2017, o 11:19
przez 17wojownik
Ja osobiście bardzo lubię tę "Gdybym mógł cofnąć czas i pomyśleć nad wyborem | Nawet drugi ten raz wybrałbym tę samą drogę".

Zwłaszcza, że dobrze mi się kojarzy z oprawą sprzed lat na dawnym C przy okazji meczu z Legią, 2007 - pamiętam jak dziś, do teraz mam zdjęcie tej oprawy na tapecie na laptopie.

Rzadko też śpiewaliśmy, a do mnie dobrze przemawia na melodię "O mój rozmarynie" - "O moja Wisełko nie zdradzę Cię!" Tam jest też wers derbowy, więc sądzę, że warte rozważenia.

Re: Przyśpiewki

PostNapisane: 9 sie 2017, o 15:12
przez ArcziABG
Jedna prośba. Nie przyciszajmy do prawie każdej przyśpiewki na własnym stadionie.. Kiedyś nie było przyciszania i całkiem inaczej doping wyglądał. Teraz jak sie przeanalizuje doping z całego meczu, to za często słychać "solowe" wokale gniazdowego, a nie o to w tym powinno chodzić. Rozumiem przyciszanie do "hej Wisła gooool.. albo tak się bawią ludzie" bo te przyśpiewki mają korbę. Jesteśmy zmęczeni, to zróbmy klaskanie z bebnem. Wiem że łatwo mowi się z boku, ale nie chodzi mi to zeby sie spinać, tylko pomóc. PS. Liczę na "HSV" na dwie strony na derbach :jazda:

Re: Przyśpiewki

PostNapisane: 9 sie 2017, o 21:28
przez tkwm01
Co do wczorajszej Parmy. Jak na powrót po długiej przerwie nie najgorzej, ale spróbujmy bez klaskania, z samym lalala. Może być lepszy efekt.
Druga sprawa, gdy jest za bary, cały czas śpiewamy Forza Wisła. Pamiętajmy, albo przypomnijmy sobie, jeżeli ktoś zapomniał, że mamy w repertuarze też "Eintracht".
https://www.youtube.com/watch?v=buYZ2ANBNmY

Re: Przyśpiewki

PostNapisane: 30 sie 2017, o 16:06
przez ArcziABG
Mam pytanie co z nowymi przyśpiewkami, które miały "wejść" od tego sezonu ?

Re: Przyśpiewki

PostNapisane: 13 wrz 2017, o 22:52
przez majek
To by mogło być dobre. Jest głośne, wesołe, reszta stadionu szybko wychwyci i będzie śpiewać z nami. Coś jak parma, wchodzimy z głośnym "Wisła", potem "lalala", na koniec ciche "Wisła" i od nowa.
https://youtu.be/zNqhW89LjOg?t=2m9s


No i niech to wróci!!! -> https://www.youtube.com/watch?v=C_zpY1QYN6k

Re: Przyśpiewki

PostNapisane: 21 lis 2017, o 20:01
przez ArcziABG
Ostatnio mam wrażenie że coraz mniej osób zagląda na forum, ale może uda się coś stworzyć. Potrzeba tylko kogos ambitnego, kto by zamienił "lala" na tekst.
Zaczyna się od 1:00 do 1:15. "Wisełko... lalalala...Wisełko..lalalla..." Myślę, że z bębnem zajebiscie by to wyszlo. Co myślicie?