Strona 1 z 1

Socios Wisła

PostNapisane: 26 lis 2018, o 02:50
przez kojoteqTS
Pojawiła się ciekawa inicjatywa w wiślackim środowisku. Marzenia o takiej organizacji pojawiały się od lat, zawsze jednak wygrywał sceptycyzm, że przecież nie jesteśmy Barceloną. W końcu jednak wiślackie Socios powstało i początek jest... bardzo obiecujący. Tylko ostatni weekend to prawie 100 deklaracji, niedługo liczba członków dobije do 300 osób, przewidywana roczna kwota składek jest już naprawdę imponująca. Warto nie zwlekać z deklaracją członkowską, żeby za kilka lat móc wspominać jak się tworzyło podwaliny Socios Wisła Kraków.

Zachęcam do dołączenia:
https://socioswisla.pl/

Re: Socios Wisła

PostNapisane: 11 gru 2018, o 15:28
przez kojoteqTS
Socios wyremontują szatnię Akademii Piłkarskiej Wisły Kraków

Członkowie Socios Wisła zdecydowali w głosowaniu, że pierwszym przedsięwzięciem, które stowarzyszenie wesprze będzie wyposażenie szatni Akademii Piłkarskiej Wisły Kraków, która kształci setki młodych Wiślaków. Obecnie nie zachęcają one swoim wyglądem i wymagają całkowitej przemiany. Szacunkowo inwestycja pochłonie około 25 tysięcy złotych i zostanie sfinansowana ze składek członkowskich. Już teraz jednak możemy zdradzić, że będzie to nie tylko szatnia, ale również pomieszczenie rozgrzewkowe, a na ścianach pojawią się motywacyjne malunki z postaciami legendarnymi dla Wisły.

Propozycja remontu szatni była jedną z kilku, na które mogli głosować wszyscy pełnoletni członkowie Socios. Funkcjonowanie stowarzyszenia oparte jest na zasadzie „Ty wspierasz. Ty decydujesz” a transparentność i wiarygodność są wartościami szczególnie ważnymi w działalności organizacji. Wiślaccy Socios opłacając składki gromadzą środki, o przeznaczeniu których decydują, wybierając spośród propozycji przedstawianych przez zarząd, Kibiców, Akademię Piłkarską oraz Klub.

Z każdym dniem Socios Wisła staje się coraz większą organizacją. Już dzisiaj liczy ponad 400 członków, a kilkudziesięciu kibiców oczekuje na weryfikację. Choć stowarzyszenie działa dopiero dwa miesiące, to już teraz wielkość miesięcznych składek opłacanych przez Socios wynosi ponad 25 000 zł a z każdym kolejnym Socio ta kwota powiększa się. Dzięki takim wpływom, stowarzyszenie będzie mogło realizować kolejne duże projekty wspierające Klub oraz Akademię Piłkarską.

więcej informacji na www.socioswisla.pl

Re: Socios Wisła

PostNapisane: 23 gru 2018, o 21:11
przez kojoteqTS