Strona 1 z 1

Co jest z nami?

PostNapisane: 11 lip 2018, o 16:24
przez kapitan_bomba
Wisła walczy o życie, o stadion, o k**** dalszy byt na piłkarskiej mapie Polski, a na forum cisza, jak makiem zasiał. Co się z nami k**** dzieje? Ja wiem, że czasy inne, że pozmieniało się na trybunach, że niektórym się nie chce, ale k****, na tym forum zarejestrowanych jest ponad 3 tysiące osób, a regularnie udziela się kilkanaście! Już pomijam inne tematy jak "Przyśpiewki", gdzie mimo wielu propozycji na przestrzeni ostatnich miesięcy, nic nowego do naszego repertuaru nie jest wprowadzane. Po chuj to wszystko w takim razie jest? To przykład pierwszy z brzegu. Ale k****, jesteśmy na największym zakręcie w naszej najnowszej historii, a wszyscy mamy to w dupie. Po chuj nam to forum i ta strona w takim razie? Dawniej były komunikaty od UW, od osób z SKWK, a teraz nawet tego nie ma. Naprawdę nie ma nikogo decyzyjnego, kto by założył temat, rozruszał dyskusję, informował o następnych działaniach? Wszystko co dzieje się wokół aspektu kibicowskiego na Wiśle rozbija się o spierdolone fan-pejdże na Fejsbuku. Co za pojebane czasy. Rozpierdolcie tę stronę i to forum w pizdu, nie szkoda Wam płacić za serwer?

Mam nadzieję, że Wisła przetrwa, a my wszyscy k**** w końcu zaangażujemy się w to wszystko z taką siłą, jak chociażby kilka lat temu. Bo tylko w naszych rękach leży przyszłość tego Klubu. A milcząc i waląc w chuja niczego nie zrobimy. Daj przykład koledze, a nie czekaj, aż on to zrobi!!!

Re: Co jest z nami?

PostNapisane: 11 lip 2018, o 16:48
przez ArcziABG
kapitan_bomba napisał(a):Wisła walczy o życie, o stadion, o k**** dalszy byt na piłkarskiej mapie Polski, a na forum cisza, jak makiem zasiał. Co się z nami k**** dzieje? Ja wiem, że czasy inne, że pozmieniało się na trybunach, że niektórym się nie chce, ale k****, na tym forum zarejestrowanych jest ponad 3 tysiące osób, a regularnie udziela się kilkanaście! Już pomijam inne tematy jak "Przyśpiewki", gdzie mimo wielu propozycji na przestrzeni ostatnich miesięcy, nic nowego do naszego repertuaru nie jest wprowadzane. Po chuj to wszystko w takim razie jest? To przykład pierwszy z brzegu. Ale k****, jesteśmy na największym zakręcie w naszej najnowszej historii, a wszyscy mamy to w dupie. Po chuj nam to forum i ta strona w takim razie? Dawniej były komunikaty od UW, od osób z SKWK, a teraz nawet tego nie ma. Naprawdę nie ma nikogo decyzyjnego, kto by założył temat, rozruszał dyskusję, informował o następnych działaniach? Wszystko co dzieje się wokół aspektu kibicowskiego na Wiśle rozbija się o spierdolone fan-pejdże na Fejsbuku. Co za pojebane czasy. Rozpierdolcie tę stronę i to forum w pizdu, nie szkoda Wam płacić za serwer?

Mam nadzieję, że Wisła przetrwa, a my wszyscy k**** w końcu zaangażujemy się w to wszystko z taką siłą, jak chociażby kilka lat temu. Bo tylko w naszych rękach leży przyszłość tego Klubu. A milcząc i waląc w chuja niczego nie zrobimy. Daj przykład koledze, a nie czekaj, aż on to zrobi!!!

:salut: :salut: :salut: W samo sedno.. Niestety przykra prawda, forum od kilku lat już umarło i nikt sie tym nie zainteresował. Jedyny "dział" jaki funkcjonuje to "sprzedam/kupię/zamienię". Najlepiej to by było w ogole ruszyć od zera na tym forum i zrobić przede wszystkim tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Dawniej praktycznie na kazdym meczu byly karteczki pod gniazdem zbierane, co jakis czas pojawiał się komunikat odnośnie forum, a teraz podejrzewam że 3/4 nie wie w ogole że forum istnieje.

Re: Co jest z nami?

PostNapisane: 11 lip 2018, o 16:55
przez kojoteqTS
Nie ma na co czekać - widzimy się w piątek w samo południe pod magistratem!
https://www.facebook.com/events/2075763 ... 3197004588

Re: Co jest z nami?

PostNapisane: 11 lip 2018, o 17:11
przez Jaba88
pełna zgoda z tym co pisze kapitan...
Co się dzieje z Wami drogie SKWK?
Rozumiem że Wasz kolega, Damian jest w zarządzie, i nie wypada bądź nie możecie go krytykować.
Ale do kurwy nędzy jesteście przedstawicielami Wszystkich kibiców! Czas wziąć tą odpowiedzialność na siebie! Wisła umiera na naszych oczach, przy biernej postawie Stowarzyszenia jej kibiców! Czy tak to ma wyglądać?
Zawsze miałem do Was szacunek za to co robicie/robiliście. Brawa za wszystkie organizacje wyjazdów, chociaż to funkcjonuje.
Ostatnio zastanawiałem się co się dzieje z SKWK, dlaczego tak milczą? Jeśli nie ma chłopa z jajami aby to poprowadzić, to dajcie znać kibicom - mamy problemy, nasze działania będą ograniczone.
Myślę że wtedy każdy zrozumie.
Niestety ale to forum umarło przez Wasze działania, a raczej ich brak. To chore że muszę wchodzić na TT aby się dowiedzieć co tam na Wiśle słychać...
Dlaczego dopiero dzisiaj ogłaszacie akcję ze zbiórką pieniędzy? obawiam się że przez tą waszą ciszę medialną, mało kto weźmie udział w tej akcji. Coś mi się wydaje że więcej kasy zbierze TWITTER... czy tego chcecie? k****...
SKWK - pora się obudzić z zimowego snu! chuj z tym kto rządzi Wisłą, macie być naszym stowarzyszeniem! Stowarzyszeniem KIBICÓW WISŁY Kraków!
czekam na reanimację.

Re: Co jest z nami?

PostNapisane: 11 lip 2018, o 17:35
przez Riko
Widzę ze nie tylko mnie to trapi od dłuższego czasu... Chwyćmy się za jaja i ruszmy dupy jak za starych dobrych lat ! :tanczy:

Re: Co jest z nami?

PostNapisane: 12 lip 2018, o 00:07
przez Regis
na początku przypominam o wpłatach:

53 1910 1048 2116 9532 4744 0003
wpłata na cele statutowe
SKWK, ul. Reymonta 22, 30-059 Kraków

a teraz do rzeczy: milczenie SKWK przez ostatni miesiąc, gdy w klubie działy się i nadal dzieją cyrki (halo, właśnie zatrudniliśmy Surmę, być może będzie też Kokoszka), było mocno niepokojące. W zasadzie można było się zastanawiać, czy Stowarzyszenie nadal funkcjonuje. Mam nadzieję, że gdy ugasimy największe pożary, to jednak wiele zmieni się na lepsze zarówno na lini zarząd-kibice jak i stowarzyszenie-kibice.

co do forum, to tutaj zawsze mało osób się udzielało, ale to wynika z faktu, że ludzie chyba wręcz boją się tu coś napisać, żeby nie wyjść na nie-kumatych. Lepiej im na np. TWSD, gdzie nie muszą się obawiać, że zrobią z siebie błazna. Nie wiem, czy i jak można to zmienić.

Tak czy inaczej jako kibice stoimy przed gigantyczną próbą i tylko nasza 100% mobilizacja może przynieść pożądany skutek.

Re: Co jest z nami?

PostNapisane: 12 lip 2018, o 12:27
przez Coglin
Forum i strona umarły po po zmianie zgód na Wiśle. Wcześniej też szału nie było, ale coś tam się działo.

Ktoś jeszcze został, bo od czasu do czasu jakiś komunikat się pojawia na stronie.

Może teraz - w związku z sytuacją klubu, uda się trochę kibiców rozruszać i coś się zacznie dziać, ale patrząc na to co się dzieje w całej Polsce na trybunach, wątpię.

Re: Co jest z nami?

PostNapisane: 12 lip 2018, o 12:44
przez tkwm01
Czy dzisiejsze spotkanie w Restauracji u Wiślaków odbywa się zgodnie z planem o godzinie 19:06?

Re: Co jest z nami?

PostNapisane: 12 lip 2018, o 14:49
przez ewcia
Tak.

Re: Co jest z nami?

PostNapisane: 12 lip 2018, o 14:54
przez tkwm01
Dzięki za odpowiedź. Jak ktoś może z SKWK, niech puści ta informacje, że spotkanie jest dziś, zgodnie z planem, w mediach społecznościowych, bo ludzie mogą być zdezorientowani.

Re: Co jest z nami?

PostNapisane: 14 lip 2018, o 16:12
przez Wisla Piastow
A tam się nie działo, działo się i to dużo. Praktycznie po każdym meczu ludzie pisali swoje posty, już nie mówiąc o większych meczach, dla których były zakładane osobne tematy, z których można się było czegoś dowiedzieć i poczuć tą atmosferę, być naprawdę na bieżąco. Nie mówiąc już o meczach na hali...
Dzisiaj to jest jeden (i tak chuja warty) post na kilka dni, fakty niestety są takie, że forum umarło i jakoś średnio widzę szansę na ożywienie.

Re: Co jest z nami?

PostNapisane: 15 lip 2018, o 14:25
przez zonenh
Obecny stan forum jest wykładnikiem naszej formy na trybunach.:radzi: Chyba nie bez powodu ktoś obecnie wrzuca filmiki motywujące do działania (ratowania Wisły)z lat >2013 gdzie po samym dopingu widać jaka była zajawka na młynie.

Re: Co jest z nami?

PostNapisane: 17 lip 2018, o 00:29
przez Jaba88
nie wiem czy to zasługa tego tematu ( w sumie nadpisało się tylko kilka osób), ale SKWK zaczyna żyć!
Coś się dzieje na stronie + Twittery i Facebooki - nie chce zapeszać, ale oby tak dalej.
Mamy teraz dobrą okazję aby odbudować parę rzeczy. Podziały trochę zanikły przez wspólną walkę o przetrwanie.
Jeśli dobrze to wykorzystacie, to wyjdziemy z tego mocniejsi!
Ave!

Re: Co jest z nami?

PostNapisane: 19 lip 2018, o 23:19
przez tkwm01
Wiadomo coś w kwestii spotkania kibiców z zarządem klubu?